Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Magazynier Polska: Wszystkie miasta
Magazynier/ Kierowca C, C+E
300 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Kogo szukamy? Poszukujemy kierowcy samochodu ciężarowego/ operatora HDS, który dołączy do naszego Działu realizacji pełniąc kluczową rolę w obszarze dostaw, wsparcia montażu tymczasowych instalacji transferu wody i obsługi placu magazynowego firmy.Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą działającą na rynku wynajmu zespołów pompowych, mobilnych kotłów wody gorącej i pary, zbiorników wodnych, filtrów przemysłowych i wielu innych urządzeń służących do obsługi cieczy, takich jak woda, olej, ścieki, osady czy substancje chemiczne. Zajmujemy się wykonywaniem prób ciśnieniowych instalacji przemysłowych przy wykorzystaniu wody i gazów. Montujemy i uruchamiamy tymczasowe systemy transferu, magazynowania, podgrzewania, chłodzenia i filtracji cieczy. Oferujemy rozwiązania techniczne dla wszystkich sektorów przemysłu, zaczynając od branży energetycznej, wydobywczej, komunalnej, budownictwa czy rolnictwa.   Twoje zadania:Załadunki i rozładunki sprzętu na terenie bazy sprzętowej firmy,Dostawy, montaże i demontaże urządzeń przy użyciu samochodu ciężarowego z HDS na inwestycjach klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju,Przeglądy, konserwacja i testy maszyn wchodzących w skład floty urządzeń przeznaczonych do wynajmu.Nasze wymagania:Prawo jazdy C+E,Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych.Gotowość do wykonywania prac fizycznych przy konserwacji, testach maszyn i urządzeń wchodzących w skład floty urządzeń przeznaczonych do wynajmu,Mile widziane uprawnienia UDT na HDS.Oferujemy:Wynagrodzenie na poziomie 6000-9000 zł brutto w zależności od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji,Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B (do wyboru) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej innowacyjne rozwiązania,Szkolenia branżowe oraz profesjonalne przyuczenie do wykonywanych zadań,Pakiet socjalny ( ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie, pełne wyżywienie podczas prac poza terenem firmy ),Elastyczny czas pracy.

Kierowca kat. C+E / magazynier / złota raczka
Mosina 30+ kilka dni temu

Magazynier / operator wózka / kierowca C+E
Narew 30+ kilka dni temu

ZADANIA: * Przyjmowanie towarów do magazynu * Składowanie i przechowywanie towaru * Wydawanie towarów pracownikom * Transport materiałów produkcyjnych wózkiem widłowym / suwnicą po hali bądź (w razie posiadania prawa jazdy CE) między zakładami WYMAGANIA: * Posiadanie uprawnień UDT do kierowania wózkiem jezdniowym, mile widziane uprawnienia na suwnicę oraz prawo jazdy kat. C+E * Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku OFERUJEMY: * Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę * Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas i regularne podwyżki​ * Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą * Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji * Bezpłatne testy na COVID * Wyżywienie w stołówce przyzakładowej * Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem) * Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Magazynier-Kierowca SECOND HAND, Warszawa, Targowa, Praga-Północ
100 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Magazynier-Kierowca SECOND HAND, Warszawa, Targowa, Praga-PółnocSieć sklepów z odzieżą używaną ALPHA zatrudni Pana do pracy na stanowisku Magazynier-Kierowca, na pełny etat. Miejsce pracy Warszawa, ul. Targowa.WYNAGANIA:prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu "busa");sprawność fizyczna;dyspozycyjność;sumienność;uczciwość.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:przyjmowanie dostaw;załadunek / rozładunek towarów;przygotowanie towarów do sprzedaży;dostarczanie towarów do sklepów;udział w inwentaryzacji, wymianach towaru w sklepach.OFERUJEMY:stałe zatrudnienie w stabilnej firmie;przyjazną atmosferę;atrakcyjne warunki wynagrodzenia;rabaty na zakup w naszych sklepach.Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF na adres e-mail alpha.factory.no1(c)gmail.comDziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Na aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).