Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Analityk ds. treści z j. fińskim
nowe Gdańsk 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków: Tworzenie i dostosowywanie reklamy online Współpraca z klientem Analiza tekstów, reklam Tworzenie i dostosowywanie tekstów Wymagania: Fiński C1 oraz Angielski B2 Zorientowanie na klienta i szczegółowość Duże umiejętności komputerowe Doświadczenie w korzystaniu z treści online (mile widziane) Firma oferuje: Umowę stałą/umowę tymczasową (1 rok) Środowisko międzynarodowe Szkolenie wprowadzające do firmy Wspaniałe środowisko firmowe Jasny schemat kariery zawodowej Prywatne ubezpieczenie medyczne Premia kwartalna

Analityk ds. treści z j. norweskim lub fińskim
Kraków 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków: Tworzenie i dostosowywanie reklamy online Współpraca z klientem Analiza tekstów, reklam Tworzenie i dostosowywanie tekstów Wymagania: Norweski/Fiński C1 oraz Angielski B2 Zorientowanie na klienta i szczegółowość Duże umiejętności komputerowe Doświadczenie w korzystaniu z treści online (mile widziane) Firma oferuje: Umowę stałą/umowę tymczasową (1 rok) Środowisko międzynarodowe Szkolenie wprowadzające do firmy Wspaniałe środowisko firmowe Jasny schemat kariery zawodowej Prywatne ubezpieczenie medyczne Premia kwartalna