Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Grafik 2D
Grafik 2D
nowe Białystok 30+ kilka dni temu

Twoje zadania: - Projektowanie grafik 2D, w tym ilustracji, logotypów, materiałów marketingowych, banerów, miniatur, kolaży, animacji, katalogów itp. - Współpraca z zespołem w celu opracowania koncepcji i strategii wizualnych projektów. Praca zespołowa to u nas podstawa. ”Co dwie głowy, to nie jedna”, rozmawiamy, radzimy się, dyskutujemy. - Tworzenie spójnego wizerunku firmy i dbanie o zachowanie wytyczonej identyfikacji wizualnej. Chcemy rozwijać naszego brand booka, mamy nadzieję, że nam w tym pomożesz :) - Monitorowanie trendów graficznych i wdrażanie nowatorskich rozwiązań do naszych projektów. Szukamy kogoś z czujnym okiem! Obserwatora, któremu nie umknie żadna nowinka w świecie grafiki :) - Dbałość o wysoką jakość i estetykę wykonanych prac. Lubimy porządek, lubimy spójność, lubimy dbałość o szczegóły. Jeżeli też je lubisz, pasujesz do nas idealnie! - Przygotowywanie materiałów do druku, kontakt z drukarniami. Pasujesz, jeśli: - Znasz narzędzia graficzne, takie jak Illustrator, Photoshop, InDesign itp. Korzystasz z innych darmowych narzędzi? Super! Liczy się efekt :) - Jesteś kreatywny i potrafisz wychodzić poza utarte schematy. Lubimy “odkrywać nowe”. Trendy są pomocne, pokazują kierunek działania, ale to kreatywność i umiejętność wyjścia poza schemat “gra pierwsze skrzypce”. - Twoja pasja to projektowanie i chęć dzielenia się pomysłami z zespołem. Już mówiliśmy, że praca zespołowa to dla nas podstawa. Wszyscy chcemy się rozwijać. - Wiesz jak pracować w zespole i potrafisz łatwo dostosowywać się do zachodzących zmian. - Praca pod presją czasu i zarządzanie wieloma projektami jednocześnie nie jest Ci obce. Czasem pomysł przyjdzie nagle, jeżeli jest “mocny” należy szybko go zrealizować! Mile widziane: - Mile widziane doświadczenie w pracy jako Grafik 2D lub pokrewne stanowisko. Jeżeli jesteś świeżo po studiach, nie szkodzi! Szukamy kreatywnej duszy, doświadczenie zdobędziesz u nas. Pokaż nam swoje portfolio. - Masz jakieś dodatkowe zainteresowania związane z grafiką? Projektujesz plakaty, malujesz, robisz zdjęcia lub projektujesz w 3D? Wspaniale! Pomożemy Ci rozwijać Twoje pasje i damy możliwość pracy również przy takich projektach. - Zainteresowanie designem, wzornictwem, czy sztuką. Co możemy Ci zaoferować: - Pracę w kreatywnym i inspirującym środowisku. - Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów i rozwijania swoich umiejętności. - Prywatną opiekę medyczną i inne świadczenia socjalne. - Świetną atmosferę pracy :) Jeśli czujesz, że jesteś gotowy do podjęcia nowego wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij nam swoje CV oraz portfolio z przykładami dotychczasowych prac na adres @ W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Praca - Grafik 2D".

2D Character Animator - Motion Designer - Grafik
Poznań 30+ kilka dni temu

Masz bogatą wyobraźnię? Twoje rysunki sprawiają, że na twarzy pojawia się efekt „wow”? A do tego potrafisz tworzyć animowane obrazy? Jeśli wszystkie Twoje odpowiedzi są na „TAK” to czytaj dalej. Jakie czekają na Ciebie zadania: • tworzenie nowoczesnych konceptów graficznych, animacji postaci i otoczenia 2D • analiza trendów w animacji wraz z ciągłym poszerzaniem swojego warsztatu, • przygotowywanie storyboardu Fajnie, jeśli posiadasz: • znakomitą znajomość programów After Effects, Photoshop, Illustrator • umiejętność sprawnego i szybkiego rysowania ręcznie i na tablecie • wyobraźnię i inwencję twórczą • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu • pozytywnie nastawienie i pasję, A jeśli dodatkowo posiadasz znajomość Element 3D oraz ToonBooma to bardzo chcemy Cię poznać. Co możemy Ci zaoferować: • pasjonująca praca, pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia • luźna atmosfera pracy • praca w otoczeniu pasjonatów • możliwość uczestniczenia w projektach innowacyjnych technicznie i artystycznie • firmowe wyjścia na piwo Prześlij do nas swoje CV! Nie wysyłaj nam listu motywacyjnego, pokaż nam swoją ostatni projekt albo opowiedz o sobie ( najlepiej w formie video )! Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

2D Graphics Designer (digital painting)
Opole 30+ kilka dni temu

2D Graphics Designer (Digital Painting) Miejsce pracy: Opole/zdalna Osoba zatrudniona na stanowisku Grafik 2D będzie współodpowiedzialna za opracowanie koncepcji wizualizacji gier na podstawie przedstawionych założeń projektowych od etapu początkowych szkiców do etapu ostatnich szlifów produktu końcowego. Oczekiwane umiejętności: - Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Adobe Photoshop. - Udokumentowane doświadczenie pracy przy projektach opierających się na technice Digital Paintingu. - Doświadczenie tylko z grafiką użytkową, reklamową, www, photo, wektorami, itp. nie będzie niestety wystarczające. - Kreatywność, nieszablonowe myślenie. - Szeroki horyzont wyobraźni, umiejętność nadawania projektowi unikalnego stylu oraz umiejętność znalezienia unikalnych rozwiązań problemów wizualnych. - Dobra komunikatywność. - Dobra organizacja pracy umożliwiająca sprawne poruszanie się w średniej wielkości zespole, pracując równolegle nad kilkoma projektami. - Elastyczność, umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się założenia i nowe okoliczności. - Systematyczność, sumienność. - Umiejętność pracy pod presją czasu. - Duża motywacja do pracy przy ciekawych, ambitnych projektach gier, chęć nieustannego rozwoju. Mile widziane: - Doświadczenie w branży gier komputerowych. - Znajomość innych programów pakietu Adobe. - Doświadczenie w użyciu systemów zarządzania projektami. - Znajomość podstawowych zagadnień związanych z grafiką 3D. - Umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Oferujemy: - Pracę w pełni zdalną, w zgranym zespole, ciepłą (niekorporacyjną) atmosferę. - Elastyczne godziny pracy. - Konkurencyjną propozycję wynagrodzenia. - Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów gier. - Samodzielność projektową zależną od umiejętności i doświadczenia. - Współpracę z doświadczonym zespołem grafików i animatorów umożliwiającą wymianę doświadczeń i nieustanne pogłębianie wiedzy. - Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy. Aplikacje w postaci CV oraz portfolio, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres email.. Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie przynajmniej kilku dobrej jakości prac (w formie portfolio lub dołączonych plików jpg). [Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Z MANAGEMENT Sp. z o.o. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Grafik, Kraków
30+ kilka dni temu

Aktualnie dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy grafika. Zakres obowiązków: Projektowanie materiałów marketingowych publikowanych w Internecie (landing page, one page, tworzenie reklamy internetowej m.in. bannery GDN, infografiki, posty dedykowane pod Facebook i Instagram, fotografia lifestylowa oraz produktowa); Projektowanie składanie materiałów marketingowych do druku (katalogi, ulotki, naklejki KSP na urządzenia, owijki, projekty roll-up, projekty koszulek dla promotorów, projekty stoisk); Projektowanie materiałów produkcyjnych (pudełka, wykrojniki, naklejki, plastic innery, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, metody pakowania, logo placement, RENDERY 2D i 3D, zdjęcia produktowe; Przygotowanie materiałów produkcyjnych do druku (nanoszenie grafiki pudełka na wykrojniki proponowane przez drukarnie, stosowanie odpowiedniej przestrzeni barwnej, korekcja zdjęć, znaczników drukarskich, dodawanie spadu) ; Przygotowanie materiałów dla partnerów (prezentacje firmowe, zaproszenia, wizytówki); Przygotowanie materiałów pod e-commerce (fotografia produktowa, obsługa Allegro, przygotowywanie aukcji) (edytowanie treści w opisach produktu, projektowanie grafik); Kontakt z sieciami handlowymi, udostępnianie materiałów marketingowych, dbanie o spójność przekazu wizualno-marketingowego; Kontakt się z klientem za pośrednictwem social mediów/ Wymagana znajmość programów: Photoshop; Ilustrator; In Design; After Effects; Premiere Pro; Oferujemy: Pracę w młodym dynamicznym zespole; Umowę o pracę lub kontrakt B2B; Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).