Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Menager social media - PRACA
nowe Lublin 30+ kilka dni temu

Podstawowe obowiązki: * Tworzenie postów reklamowych * Komunikacja pomiędzy klientem a odbiorcą * Planowanie i ustawienie reklam Wymagania: * Swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych * Umiejętność tworzenia reklam i postów * Wykształcenie min. średnie * Dobra umiejętność organizacji i zarządzania czasem *ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – warunek konieczny !! Oferujemy: * Wynagrodzenie w terminie * Praca na cały etat – jedna zmiana * Umowa o pracę

PRACA DLA OSÓB Z NIEELNOSPRAWNOŚCIĄ SOCIAL MEDIA MENAGER
Lublin 30+ kilka dni temu

Agencja Zatrudnienia Fuga Mundi poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: SOCIAL MEDIA MENAGER. OFERTA KIEROWANA JEST WYŁĄCZNIE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH AKTUALNE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. OBOWIĄZKI: - prowadzenie Facebooka i Instagrama (tworzenie postów i relacji, odpisywanie na komentarze i wiadomości prywatne), - prowadzenie firmowego TikToka – tworzenie treści, - aktualizacja treści na stronie internetowej, - zamawianie gadżetów reklamowych, - dbanie o wizerunek firmy, - tworzenie grafik i robienie zdjęć/filmów. JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ: - posiadać aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - dyspozycyjność, - zaangażowanie w pracę, - chęć doskonalenia swoich umiejętności, - dużą kreatywność, - kontaktowość, - znajomość lub chęć poznania platform takich jak Facebook, Instagram, TikTok, Wordpress. OFERUJEMY: - umowę o pracę, - terminowe wynagrodzenie, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - stałe godziny pracy 9-17 od poniedziałku do piątku, - możliwość ciągłego rozwoju (kursy kierunkowe według potrzeb, szkolenia wewnętrzne z dziedziny marketingu), - wsparcie ze strony zespołu. Udział w rekrutacji jest prowadzony w ramach projektu „Klucz do sukcesu”, który współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza Lento.pl.