Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
Doradca ds. OZE - Fotowoltaika, Pompy Ciepła
nowe 30+ kilka dni temu

Firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii poszukuje osób z terenu województwa wielkopolskiego na stanowisko Doradcy ds. OZE Twój zakres obowiązków - sprzedaż produktów firmy ( instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych) - samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych - realizacja kontaktów z powierzonymi leadami - prezentacja oferty i sprzedaż systemów fotowoltaicznych i usług dodatkowych - dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta - przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta Nasze wymagania - ambicja i determinacja w działaniu - chęć i gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - własna działalność gospodarcza – współpraca B2B ( ewentualnie chęć rozpoczęcia działalności, a w początkowej fazie współpracy, umowa zlecenie) - umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi - bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy - prawo jazdy kat B i mobilność - znajomość obsługi komputera (excell, CRM, Internet) - znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem Co oferujemy - profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe - pełne wsparcie w procesie technicznym - wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów - materiały marketingowe - swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy - innowacyjny i nowoczesny produkt i komponenty tylko światowej czołówki - pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży - bardzo dobre warunki prowizyjne, oraz przejrzyste warunki rozliczeń

Doradca klienta ds OZE - fotowoltaika, pompy ciepła
3100 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

OZE Ekosystem Sp z o.o.Jesteśmy lokalną firmą z Gdańska działającą w obszarze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w doborze i montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, klimatyzacji oraz pomp ciepła. Stawiamy na rzetelność, uczciwość i profesjonalizm. Nasze usługi są kompleksowe - doradzamy, dobieramy odpowiednie urządzenia, realizujemy montaże, zapewniamy obsługę formalną oraz serwis. Rzetelna obsługa na wysokim poziomie, pozytywna atmosfera oraz finalne zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.Poszukujemy doradców OZE charakteryzujących się profesjonalizmem, wiedzą techniczną i kreatywnością.Oferujemy :współpracę w oparciu o umowę B2Bprzyjazną atmosferę, staramy pomagać się na każdym etapie i razem tworzyć zgrany zespółatrakcyjne wynagrodzenie prowizyjneprzejrzyste i uczciwe warunki współpracybardzo niskie ceny bazowepreferencyjne finansowanie inwestycji - współpracujemy z kilkoma bankamiszeroki zakres oferowanych producentówprofesjonalne wsparcie techniczne i backofficowewysoką jakość realizacji i szybkie terminy montażu niekorporacyjny model pracy :) Nasze wymagania :doświadczenie w branży energii odnawialnej- warunek konieczny samodzielność, inicjatywa, pozytywne nastawienierozwinięte umiejętności sprzedażoweprawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenieumiejętność profesjonalnego doradztwa technicznego (nie tolerujemy branżowego “wciskania kitu”)  umiejętność efektywnego pozyskiwania klientówwysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktówuczciwość i sumienność Zakres obowiązków :aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmędbanie o pozytywny wizerunek firmynawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientemdoradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktówsporządzanie ofertwsparcie klienta na każdym etapie inwestycjiwspółpraca z członkami zespołuZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Zachęcamy do kontaktu :)

Doradca klienta ds. OZE Fotowoltaika Pompy Ciepła Klimatyzacja Turbiny
Szczecin 13 dnia plecy

Opis stanowiska:- Rozwój sprzedaży w podległym regionie- Obsługa Leadów sprzedażowych.- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.- Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji oraz turbin wiatrowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.- Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.- Realizacja celów sprzedażowych oraz dbałość o wysoką jakość obsługi klienta.Oczekiwania:- Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub doradztwa klienta będzie dodatkowym atutem.- Zainteresowanie branżą energii odnawialnej oraz chęć rozwoju w tym obszarze.- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami.- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.- Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.- Prawo jazdy kat. B- NiekaralnośćOferujemy:- Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny.- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy w obszarze energii odnawialnej.- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.- Samochód służbowy, kartę paliwową, telefon, system CRM, wsparcie techniczne.Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą nawiązywać kontakty z klientami oraz zainteresowaną branżą energii odnawialnej, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Doradca klienta ds. OEZ (fotowoltaika i pompy ciepła). Szkol
Tarnobrzeg 30+ kilka dni temu

Branża energii odnawialnej najdynamiczniej rozwijającą się branżą na świecie i jeśli chcesz zostać jej częścią zapraszamy do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy 3 osób na stanowisko doradca klienta ds. OZE (fotowoltaika i pompy ciepła). Idealny kandydat to osoba która ma dużo motywacji w sobie i osoba komunikatywna, z resztą sobie poradzimy, musisz po prostu chcieć. Zakres obowiązków: Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii, Prowadzenie spotkań z klientami, Edukacja klientów, Dopasowanie odpowiednich rozwiązań, Przygotowanie wycen i ofert handlowych, Raportowanie działań, Zawieranie umów na realizację zleceń. Wymagania: Prawo jazdy kat.B Silna orientacja na realizację założonych celów sprzedażowych Zaangażowanie Dobra organizacja pracy, Samodzielność Oferujemy: Podstawa gwarantowana plus prowizje od sprzedaży Leady sprzedażowe Wsparcie doświadczonego dyrektora sprzedaży Wsparcie systemowe w zakresie realizacji zleceń ( platforma sprzedażowa CRM ) Samochód wraz z kartą paliwową i telefon służbowy, tablet Umowa zlecenia lub B2B (możliwość wybrania)