Sortowanie:
Znaleziony: 29 ogłoszenie w kategorii Zdrowie / Uroda Polska: Wszystkie miasta
Opieka nad seniorem z zamieszkaniem
Opieka nad seniorem z zamieszkaniem
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Opieka nad starszą Panią z zamieszkaniem,Warszawa Mokotów. Pani leżącą nie chodząca samodzielnie, należy kilka razy w ciągu dnia ja posadzić w celu podania posiłku,leków czy innych czynności. Do dyspozycji również wózek inwalidzki. -Codzienne zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne + drobne ćwiczenia. -podawanie leków, posiłków,oklepywanie -rozmowa z seniorem i utrzymywanie kontaktu -gotowanie -sprzatanie,podstawowe czynności jak odkurzanie,zmycie podłóg czy kurzy,dbanie o czystość i porządek. Do dyspozycji oddzielny pokój,tv,czas wolny do ustalenia. W domu oprócz seniorki mieszka jeszcze jej córką. Wszelkie pytania prosimy kierować do Elżbieta 506672583.

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Olkusz 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do opieki nad seniorem (mężczyzna, 86 lat) - osobą demencyjną, ale jeszcze w miarę sprawną fizycznie. Z podopiecznym wchodzi w grę: organizacja czasu wolnego, spacery, ewent. drobne zakupy, podawanie leków i kontrola utrzymania higieny. Warunki wynagrodzenia do uzgodnienia. Telefon po godzinie 20.00 +48 660 047 956, +48 604 294 088

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Nowe Miasteczko 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby w wieku dojrzałym ( na rencie lub emeryturze),która zechciałby zamieszkać z seniorem i zaopiekować się nim. W zamian oferujemy dla takiej osoby możliwość zamieszkania bez opłat. Dla mężczyzny istnieje możliwość pracy na miejscu. Szukamy osoby pracowitej serdecznej uczciwej bez uzależnień.

opieka nad seniorem
opieka nad seniorem
Radom 30+ kilka dni temu

poszukuje osoby do opieki nad starszą Pania(sprawna fizycznie i umysłowo) 2 razy w tygodniu po 2-3 godziny. Radom os.Akademickie. wynagrodzenie do 10 zł do ręki.

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Słupsk 30+ kilka dni temu

Praca polegająca na opiece i pomocy przy codziennych czynnościach nad 85- letnimi małżonkami. Oboje poruszający się, ale ojciec wymaga pomocy przy higienie osobistej jak i nadzoru przed upadkami. Pomoc przy przygotowywaniu posiłków, sprzątanie.Praca z zamieszkaniem i wyżywieniem.

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Katowice 30+ kilka dni temu

Kobiety oferują pomoc osobie starszej na terenie całego kraju. Może być i Pan i Pani. Również z zamieszkaniem. Zakres pomocy: -gotowanie -pomoc w codziennych czynnościach -zakupy -sprzątanie -wizyty w przychodni -kąpiel -możliwe dyżury nocne. Cena uzależniona od zakresu czynności i godzin pracy. Bierzemy pod uwagę również osoby z alzheimerem i demencją, osoby leżące i niepełnosprawne. Zatrudniamy empatycznych wrażliwych pracowników.

opieka nad seniorem
opieka nad seniorem
Poznań 30+ kilka dni temu

Szukam doświadczonej opiekunki do starszej kobiety, lat 95, sprawnej fizycznie. Wymagania : przygotowywanie posiłków, podawanie leków, zakupy, higiena, sprzątanie mieszkania, rozmowy itp. Opieka całodobowa z zakwaterowaniem w dobrych warunkach plus wyżywienie. Pozostałe warunki do uzgodnienia. Mile widziane osoby z Ukrainy. Zapraszam do kontaktu.

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Wodzisław Śląski 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki do starszej osoby z Parkinsonem opieka calodobowa z zakwaterowaniem , wyżywieniem i wynagrodzeniem

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od zaraz opiekunkę dla mojej mamy, z zamieszkaniem , mama ma 89 lat jest umiarkowanie sprawna ruchowo i intelektualnie , najchętniej zatrudnię panią na emeryturze . Mama jest osoba pogodnego usposobienia , spokojna . Do obowiązków należałoby przygotowanie oraz podawanie posiłków , pomoc przy ubieraniu się , przy ładnej pogodzie wychodzenie na spacer ( jest wózek inwalidzki ) oraz drobne zakupy . Miejsce pracy Ursynow , Sluzew nad Dolinka

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Szukam osoby o pomocy z chorym seniorem. Praca dorywcza, pomoc przy zmienianiu ubrania, scieleniu lozka,myciu chorego. Ew drobne prace porządkowe, prasowanie. Opcja mozliwa z zamieszkaniem. Przy chorym jest moja mama 24h, chodzi o pomoc gdzie latwiej i sprawniej dzialaja dwie osoby, sama nie ma juz tyle sily. Do omowienia ew pol etatu aby opiekun mogl miec takze inna prace. Szczegoly nr tel 505575241 Wiesława⁶

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
30+ kilka dni temu

Poszukuję doświadczonej opiekunki do opieki nad osobą starszą ( opieka poszpitalna, czas opieki wstępnie na 2 tygodnie z możliwością przedłużenia ). 5-6 godzin dziennie w godzinach od 9 do 14. Zakres obowiązków: dotrzymywanie towarzystaw, podawanie leków i jedzenia, higiena. Poszukiwana osoba "od zaraz". Miejsce: Ligota Piękna. Wynagrodzenie do ustalenia.

Opieka nad seniorem
Opieka nad seniorem
Siedlce 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do opieki nad babcią 87lat. Osoba jest chodząca, w zakres obowiązków wchodziłoby podawanie leków i posiłków, pomoc w toalecie i sprzątaniu - ok. 3-4h dziennie (do ustalenia).

Opieka nad seniorem.
Opieka nad seniorem.
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Szukam opiekunki do osoby starszej ledwo chodzącej (mojej mamy) w wieku 79 lat, która potrzebuje pomocy przy podaniu posiłku, ubraniu i spędzania czasu. Praca jest na razie dorywca, czasem raz lub dwa w tygodniu na kilka godzin. Więcej szczegółów do ustalenia telefonicznie lub na miejscu.

Opieka nad Seniorem-Niemcy
Opieka nad Seniorem-Niemcy
20003000 zł
Wałbrzych 30+ kilka dni temu

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Jesteśmy przyszykowani na wszelkie obostrzenia. Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Legalnie. Stabilnie. Wypłacalnie. Posiadamy oferty zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wymóg: doświadczenie w opiece zawodowe lub rodzinne; znajomość języka niemieckiego lub chęci do nauki z naszą lektorką. Zapewniamy: podwójne ubezpieczenie na terenie Niemiec; ubezpieczenie w Polsce oraz składki odprowadzane od średniej krajowej; transport własną flotą; testy COVID; całodobowe wsparcie; elastyczne wyjazdy; sprawdzone kontrakty. Stawka uzależniona jest od poziomu języka niemieckiego oraz doświadczenia. Posiadamy bonusy za referencje, dyplomy, ciężki kontrakt, prawo jazdy, itd.

Opieka nad seniorem gdynia leszczynki
Opieka nad seniorem gdynia leszczynki
Gdynia 30+ kilka dni temu

Witam. Szukam osoby która podejmę się doglądaniem starszych seniorów. Oboje są samodzielni ale babcia wymaga dodatkowej opieki w prowadzeniu domu. Zakres obowiązków to między innymi pomoc w utrzymaniu czystości, pomoc w higienie i zabiegach rehabilitacyjnych babci lub ewentualne zakupy. Praca z możliwością uzgodnia godzin wizyt. Oboje są bardzo przyjemnymi seniorami, nie konfliktowi z dobrym poczuciem humoru. Na początek 2-3 h tygodniowo. Zapraszam do kontaktu. Doświadczenie będzie dobrym atutem. Gdynia-Leszczynki.

Opieka nad seniorem po udarze
Opieka nad seniorem po udarze
Mysłowice 30+ kilka dni temu

Poszukuję opieki nad seniorem po udarze wiek 60 lat więcej informacji pod nr tel 533513234

Praca w Niemczech – opieka nad seniorem
Praca w Niemczech – opieka nad seniorem
15002500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukiwanie pracy w opiece jeszcze nigdy nie było takie proste! SenioPort wychodzi naprzeciw oczekiwaniom opiekunek, proponując im przejęcie inicjatywy. Od dziś możesz… zamieścić własne ogłoszenie pod tytułem „Szukam pracy w opiece”. Później wystarczy czekać na zgłoszenia ze strony renomowanych agencji. Oczywiście na portalu SenioPort można też szukać pracy w klasyczny sposób, odpowiadając na oferty poszczególnych firm. Załóż konto zupełnie za darmo i korzystaj z funkcjonalności serwisu h*******************. Zobacz, jak łatwo możesz otrzymywać dopasowane do oczekiwań oferty pracy w Niemczech. Już nie musisz tracić czasu na bezowocne rozmowy kwalifikacyjne czy dziesiątki męczących testów językowych. Teraz szybko znajdziesz pracę, która będzie Cię satysfakcjonować!

Opieka nad seniorem / osobą starszą - babcią
Opieka nad seniorem / osobą starszą - babcią
30+ kilka dni temu

Witam, Poszukuję całodobowej opiekunki do osoby starszej (80+). Babcia ma przetrzenne,3 pokojowe mieszkanie. Jest osoba bardzo spokojna. Bardzo proszę o kontakt osoby: ciepłe, empatyczne, z doświadczeniem, podchodzące z sercem do swojej pracy. Więcej informacji pod numerem tel: +48694102585

Dam Pracę Opieka nad Seniorem Jaworzno
Dam Pracę Opieka nad Seniorem Jaworzno
2030 zł
Jaworzno 18 dni plecy

Poszukuję Pani do opieki nad mamą w wieku 67 lat w Jaworznie Centrum. Mama w grudniu 2019 roku przeszła rozległy udar mózgu ma sparaliżowaną prawą stronę ciała oraz bardzo ograniczoną swobodę mówienia . Po długiej rehabilitacji chodzi po mieszkaniu przy pomocy trójnoga w zakresie potrzeb fizjologicznych. Praca od 7:00 - 20:00 w trybie 2 zmianowym (z obecnie pracującymi już 2-ma Paniami) z 1 tygodniowym wolnym w miesiącu. Zakres obowiązków: toaleta poranna i wieczorna, przygotowanie posiłków, podanie leków, wykonywanie codziennych obowiązków domowych : pranie, prasowanie, zadbanie o czystość. W sprawie szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.

Wyjazd do Niemiec Kwiecień/Maj - Opieka nad Seniorem
Wyjazd do Niemiec Kwiecień/Maj - Opieka nad Seniorem
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

RUSZA WIOSENNA REKRUTACJA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH Już teraz szukamy Opiekunek, które są chętne do wyjazdu do Niemiec w połowie kwietnia lub w maju. Oferty na wyjazdy już na 6 tygodni! Mamy oferty wyjazdów dla osób z: * podstawową * komunikatywną * biegłą znajomością niemieckiego Przedstawiamy oferty wyjazdów dostosowane do doświadczenia Opiekunki i jej znajomości niemieckiego! Rekrutujemy zdalnie - wszystkie formalności przed wyjazdem możesz załatwić nie wychodząc z domu, zawsze jednak możesz przyjść do biura i osobiście się z nami spotkać! :) Zostałeś bez pracy? -Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy! Jesteś zdecydowany, ale obawiasz się podróży? - Mamy własny transport, który jest regularnie ozonowany i dezynfekowany, a nasi opiekunowie są wyposażani w środki dezynfekujące. Nie masz dużego doświadczenia? -Nie obawiaj się, organizujemy szkolenia zarówno stacjonarnie, jak i online. Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń do nas pod numer 516 058 225Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

WYJAZD do Niemiec od połowy KWIETNIA- Opieka nad Seniorem
WYJAZD do Niemiec od połowy KWIETNIA- Opieka nad Seniorem
Głubczyce 30+ kilka dni temu

Szukam osób dostępnych od połowy kwietnia do wyjazdu do opieki nad seniorem, poniżej jedna z wielu dostępnych ofert: Oferta opieki nad Seniorką w Niemczech w Kolonii (oferta na zastępstwo 6 tygodni z opcją przedłużenia) podopieczna zmaga się z demencją (początki) Pomoc medyczna raz w tygodniu Przygotowywanie posiłków Pomoc w poruszaniu się Dom parterowy z ogrodem Zakupy realizuje Opiekunka raz w tygodniu większe (sklep około 3 minuty drogi od domu) Oferujemy: -Bezpieczny transport spod domu pod dom Seniora -Wyżywienie -Zakwaterowanie -Ubezpieczenie grupowe oraz EKUZ -Wsparcie ze strony Opiekuna koordynatora na każdym etapie kontraktu Doświadczenie: zawodowe oraz w rodzinie Proszę o kontakt przez OLX lub bezpośrednio pod nr telefonu: 519690433 Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https:// promedica24.com.pl/ ochrona-twoich-danych-osobowych/

Pani ze Lwowa szuka pracy w Krakowie opieka nad seniorem
Pani ze Lwowa szuka pracy w Krakowie opieka nad seniorem
Kraków 30+ kilka dni temu

Pani Ola z okolic Lwowa, która opiekowała się moją Mamą (na zmianę co kilka miesięcy ze swoją siostra Natalią) szuka pracy w Krakowie przy opiece nad osobą starszą, wraz z mieszkaniem. Pani Ola opiekowała się moją Mamą od sierpnia 2019 do lutego 2021. - prała ,gotowała, sprzątała, robiła zakupy, przyjmowała lekarza, podawała lekarstwa, pomagała w higienie. Od grudnia 2020 moja Mama była osoba leżącą - Ola wtedy mamę karmiła, pielęgnowała, ustrzegła przed odleżynami. Proszę o kontakt mailowy z podaniem telefonu- oddzwonię wieczorem.

Opieka nad seniorem Warszawa Wesoła 3 dni w tygodniu 2500 na rękę
Opieka nad seniorem Warszawa Wesoła 3 dni w tygodniu 2500 na rękę
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od zaraz osobę na 3 x w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek od 9.00 do 17.00do opieki nad starszym panem. Pan w pełni sprawny, chodzący. Wymagania:,przygotowanie posiłków, zakupy sprzątanie i opieka na starszym Panem. Pobyt na maksimum tydzień (wówczas z zamieszkaniem) w momencie kiedy córka wyjeżdża - dodatkowo płatne. Wizyty u lekarzy. Pilnowanie i dozowanie leków.Mile widziany samochód. Bez zamieszkania.Lokalizacja Warszawa Wesoła.Biegła znajomość polskiego ze względu na wiek seniora.Wynagrodzenie 2500 miesięcznie na rękę.

opieka nad osobą starszą - seniorem
opieka nad osobą starszą - seniorem
Kalisz 30+ kilka dni temu

Poszukuje opiekunki - opiekuna dla osoby starszej.Opieka nad w seniorem w Kaliszu - niedaleko centrum. Praca na 6-8h godzin dziennie, godziny do ustalenia. Senior wymaga wsparcia w codziennych czynnościach, podawaniem posiłków - leków itp.Osoby zainteresowane proszę tylko o kontakt telefoniczny

Opieka nad osobą starszą/seniorem
Opieka nad osobą starszą/seniorem
Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukuje opiekunki/opiekuna dla seniora wraz z zamieszkaniem w Poznaniu. Mogą być również dwie osoby przychodzące na zmianę. Oferta pracy z możliwością zamieszkania(własny pokój+wyżywienie). Senior wymaga wsparcia w codziennych czynnościach związanych między innymi z przygotowywaniem posiłków, utrzymywaniu porządku, wyjściu na spacer, podaniem leków itp. Osoba starsza, cierpiąca na demencję ale chodząca i towarzyska. Potrzebna jest całodobowa opieka w ciągu tygodnia. Proszę o kontakt przez olx lub SMS. W wolnej chwili oddzwonię.

Opiekunka do starszej osoby
Opiekunka do starszej osoby
Głogów 30+ kilka dni temu

Poszukuje kobiety do opieki nad 74 letnim seniorem . Opieka do 2 godzin przed południem

Profesjonalna Opiekunka
Profesjonalna Opiekunka
Słupsk 30+ kilka dni temu

Profesjonalna opieka nad osobą starsza z problemami zdrowotnymi,zaburzeniami różnego typu,niepełnosprawną,samotną,potrzebującą zainteresowania,wsparcia,pielęgnacji.Oferuję też pomoc w formie rozmowy telefonicznej czy przez internet,w ten sposób możemy również poczuć wsparcie i zrozumienie a także opowiem jak wygląda opieka nad seniorem który czuje się często wykluczony ze społeczeństwa.Zapraszam również rodziny które szukają pomocy czy nie radzą sobie z problemami dnia codziennego.Zapraszam

Opiekunka seniorów (Niemcy)  Zlecenie 70 km od polskiej gra
Opiekunka seniorów (Niemcy) Zlecenie 70 km od polskiej gra
Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :) Oferta nr 109163-1B Termin wyjazdu: od zaraz Wynagrodzenie: 1400€ Miejscowość: 15366 Neuenhagen (ok. 70 km od polskiej granicy) Warunki domowe: Do dyspozycji opiekunki własny pokój z łazienką, dostęp do Internetu Mężczyzna, 84 l., 183 cm, 80 kg Poruszanie: porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego Stan: początki demencji, paraliż jednostronny Pomoc: Podopieczny porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, nie chodzi. Do wstawania, podnoszenia dostępny jest podnośnik. Pan głównie leży, nosi pieluchy. Podopieczny jest sprawny psychicznie. Do pomocy dostępne także krzesło łazienkowe. Do zadań opiekunki należy także opieka nad domem, w tym także małe zakupy, sprzątanie. Synowa gotuje lub zamawia jedzenie. W domu mieszka także żona podopiecznego. Wymagania: Kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami. #pracuję_legalnie Co oferujemy: zlecenie dopasowane do Twoich preferencji gwarancję wyższej emerytury- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259zł co miesiąc gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie) dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie pomocw każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski bezpłatne lekcje niemieckiegoonline LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www Kogo szukamy: Pań z dobrą znajomością niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec. Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych; Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi Skontaktuj się z nami już dziś! To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

Opiekunka seniorów Niemcy- Zlecenie w malowniczym miasteczku
Opiekunka seniorów Niemcy- Zlecenie w malowniczym miasteczku
12 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :) Oferta numer 57903, Berndorf (ok. 25 km od granicy z Francją) Termin: 2021-05-28 Wynagrodzenie: 1500€ Miejscowość: 54578 Berndorf (ok. 25 km od granicy z Francją) Warunki domowe: Własny pokój z dostępem do Internetu Kobieta, 93 l., 160 cm, 60 kg Poruszanie: wymagany wózek inwalidzki Stan: nietrzymanie moczu, ogólna starość Pomoc: Do opieki Pani. Ma 93 lata. Nie chodzi samodzielnie, porusza się za pomocą rolatora lub na wózku inwalidzkim. Seniorka sama transferuje się z łóżka na wózek. korzysta z toalety. Pani mieszka sama. Potrzebuje pomocy w gospodarstwie domowym i podstawowej opieki. Do obowiązków opiekuna należy pomoc przy higienie ciała, ubieraniu, rozbieraniu, prowadzeniu gospodarstwa domowego: gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie, robienie zakupów. Możliwa praca w nocy. Opieka ambulatoryjna jest dostępna regularnie. Wymagania: opiekun 40-60 lat, dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy Kilka słów o nas: AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami. #pracuję_legalnie Co oferujemy: Wynagrodzenie: 1350€ netto/mc + premia świąteczna zlecenie dopasowane do Twoich preferencji gwarancję wyższej emerytury- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie) środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki) dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie pomocw każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www Kogo szukamy: Pań z dobrą znajomością niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec. Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych; Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi Skontaktuj się z nami już dziś! To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

Filtr