Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Zdrowie / Uroda Polska: Wszystkie miasta
PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ W KLINICE I POLIKLINICE GERIATRII
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Ogólny zakres obowiązków: Wykonywanie obowiązków pielęgniarki/pielęgniarza zgodnie z zakresem zadań na tym stanowisku określonych stosownymi przepisami prawa i wymaganiami w Klinice i Poliklinice Geriatrii w szczególności: • Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i rehabilitacyjnych obejmujących: wywiad pielęgniarski, ocenę ryzyka występowania odleżyn i stanu ich zaawansowania, monitorowanie gojenia, ocenę i zaplanowanie procesu leczniczego w przypadku przewlekłych ran i owrzodzeń, ocena sprawności funkcjonalnej w zakresie czynności życia codziennego, planowanie procesu pielęgnowania, ocena parametrów życiowych, wykonywanie pomiarów antropometrycznych, ograniczenie następstw niepełnosprawności przez aktywizację psychiczną i fizyczną, • Szeroko rozumiana współpraca w ramach interdyscyplinarnego zespołu terapeutycznego, • Pobieranie materiału biologicznego do badań diagnostycznych, • Udział w rozwiązywaniu problemów osób w podeszłym wieku. Oczekujemy: • wykształcenie kierunkowe – licencjat/magister pielęgniarstwa, pielęgniarka/pielęgniarz, • aktywne Prawo Wykonywania Zawodu, • mile widziane kursy specjalistyczne / kwalifikacyjne, • wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie, • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność. Oferujemy: • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej (do uzgodnienia) • Wymiar czasu pracy – 1,00 etat (lub do uzgodnienia), • Stabilną pracę w prestiżowej instytucji, • Pakiet socjalny. Dodatkowe informacje: • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres @ lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1, • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami, • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, • szczegółowych informacji udziela: Naczelna Pielęgniarka – Monika Lipiec tel. (22) 670 92 80 w godz. 7.30 – 15.00 email. @