Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja Polska: Wszystkie miasta
Specjalista/ starszy specjalista w departamencie finansowo księgowym
985500 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:1. odpowiedzialność za prowadzenie projektu finansowanego ze środków europejskich,2. kontrola formalna i finansowa oraz ocena kwalifikowalności wydatków w projekcie,3. kontrola wydatków w projekcie z obowiązującymi limitami,4. przygotowywanie, wprowadzanie i bieżąca aktualizacja limitów płatności i zobowiązań,5. kontrola zaciągniętych zobowiązań w ramach projektu,6. przygotowywanie prognoz zapotrzebowania na środki i ich aktualizacja,7. bieżący monitoring wydatków oraz stanu środków na rachunku bankowym,8. przygotowywanie sprawozdań okresowych, harmonogramów, dodatkowych zestawień na potrzeby rozliczeń z instytucjami zewnętrznymi i audytującymi,9. opiniowanie dokumentacji dotyczącej projektu,10. przygotowywanie i aktualizowanie procedur,11. udział w kontrolach projektu,12. pozyskiwanie informacji w zakresie prowadzonego projektu od innych komórek.WYMAGANIA:- wykształcenie wyższe;- doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości/finansach min. 1 lata (specjalista) lub min. 2 lata (starszy specjalista);- znajomości zagadnień z zakresu rozliczeń finansowych, kontroli dokumentów;- komunikatywna znajomość języka angielskiego;- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, umiejętność pracy w systemach informatycznych- umiejętność szybkiego uczenia się, dokładność, odpowiedzialność;- umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielnego organizowania pracy i terminowej realizacji zadań.Mile widziane:- wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii, administracji;- znajomość ustawy o finansach publicznych;- doświadczenie w obsłudze systemów finansowo-księgowych.OFERUJEMY:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej- możliwość posiadania karty Multisport- możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej- zdobycie doświadczenia w pracy w administracji publicznej- dostęp do szkoleń specjalistycznych- pracę w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy- bardzo dobrą atmosferę pracyDołącz do swojej aplikacji następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).