Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
HYDRAULIK (monter instalacji wod-kan, C.O.)
nowe Darłowo 30+ kilka dni temu

Fabryka LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to największa w Europie Środkowo-Wschodniej i najnowocześniejsza fabryka domów mobilnych i modułowych. W związku z intensywnym rozwojem i ciągłym poszerzaniem działalności, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: HYDRAULIK (monter instalacji wod-kan C.O.) Opis stanowiska: Samodzielne wykonanie instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania. Montaż elementów instalacji kanalizacyjnej oraz wyposażenia sanitarnego tzw. biały montaż. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy montażu instalacji gazowych (piece C.O.) Oczekiwania: - umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi, - umiejętność czytania prostej dokumentacji technicznej, Mile widziane wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie przy wykonywaniu prac hydraulicznych. Oferujemy: - stabilną pracę na podstawie umowy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego. Dla pracowników spoza Darłowa zapewniamy bezpłatny transport na wybranych trasach. Planujemy rozszerzenie transportów o kolejne miejscowości.

Hydraulik monter instalacji  wod. kan. c.o.
Hydraulik monter instalacji wod. kan. c.o.
580000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązkówZADANIA:Udział w wykonaniu nowych instalacji na obiektach w trakcie budowy.Montaż instalacji sanitarnych, w tym m.in. systemów wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania w budynkach mieszkaniowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznejObsługa i serwis urządzeń Wykonywanie prób szczelności i kontroli jakości wykonanych instalacjiOCZEKIWANIA: doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulikchęć i zaangażowanie do pracyumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kat. B