Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Kierownik budowy - branża drogowa
995000 zł
nowe Kraśnik 30+ kilka dni temu

ZAKRES ZADAŃ:Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;Kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną;Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych;Współpraca z działem kontrolingu i ofertowania.NASZE OCZEKIWANIA:Studia wyższe techniczne – preferowane budownictwo (infrastrukturalne, drogowe, mostowe lub konstrukcyjne);Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD, mile widziane MsProject i programy kosztorysowe (NormaPro itp.);Analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty;Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów;Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej;Szybkie opanowanie procedur wewnętrznych firmy i procedur odbiorowych na budowie;Dobra znajomość obsługi MS Office;Komunikatywność;Umiejętność współpracy w zespole;Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy;Prawo jazdy kat. B.OFERUJEMY:Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników;Zatrudnienie na umowę o pracę;Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;Przyjazną atmosferę pracy;Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;Możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia;Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);Pakiet socjalny;Karta MultiSport. Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):„W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik budowy – branża drogowa wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:„Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

Majster/Inżynier budowy/kierownik robót - branża drogowa
Lublin 3 kilka dni temu

Lubelska firma drogowa poszukuje majstra/inżyniera budowy/kierownika robót budowy dróg . Praca w Lublinie i okolicach (do 60km). Potrzebujemy osoby do samodzielnego poprowadzenia budowy.Minimalne wymagania:doświadczenie minimum 3 lataprawo jazdy kategorii BdyspozycyjnośćzaangażowanieMiesięczna pensja zależna od umiejętności oraz zaangażowania do ustalenia.Dobra atmosfera, atrakcyjne warunki. System wynagrodzenia pensja miesięczna + premia od zysku.

inżynier budowy, kierownik robót / budowy, Iława i okolice
695000 zł
Iława 30+ kilka dni temu

1. Branża: drogowa/mostowa/konstrukcyjna/sanitarna2. Stanowisko: inżynier budowy/kierownik robót/ budowy3. Lokalizacja lub obszar działania: Iława i okolice4. Wymagane doświadczenie (w latach): 15. Czy wymagane są uprawnienia: nie ale będzie to dodatkowym atutem. Dajemy możliwość zdobycia uprawnień wykonawczych i projektowych praktycznie w każdej specjalności6. Forma zatrudnienia: dowolna - B2B/umowa o pracę/ umowa zlecenie / udziały w firmie7. Obciążenie: cały etat8. Nadgodziny: Tak ( do ustalenia)9. Praca w soboty: rzadziej niż co druga (w uzasadnionych przypadkach)10. Możliwość pracy zdalnej: tak (częściowo )11. Proponowane wynagrodzenie: 60******00 netto w zależności od doświadczenia i wynikówDo naszego zespołu szukamy uczciwej i dobrze zorganizowanej osoby, która będzie nadzorowała nasze projekty na terenie Iławy i powiatów ościennychZAKRES ZADAŃ:-Nadzór nad wykonaniem prac zgodnie z projektem oraz wytycznymi- Przygotowywanie zestawień potrzebnych materiałów, narzędzi i sprzętów- Kontrola jakości : zamawianie geodetów i laboratorium- Koordynacja prac pod względem terminowości - harmonogram,- Obmiarowanie i rozliczanie wykonanych prac- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP- Raportowanie postępów prac- Zarządzanie zespołem podległych pracowników- ewidencja czasu pracy podległych pracowników- kontakt z GW i Zamawiającym – rady budowyWYMAGANIA:- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny )- Praktyczna znajomość MS Office (excell)- Chęć do nauki i rozwoju (warunek konieczny (-: )Jeśli chcesz poznać fajnych ludzi, kreatywnie realizować z nami ciekawe projekty, budować biznes a może stać się jego współwłaścicielem , pokaż, że można Ci zaufać i dołącz do firmy, która rośnie w tempie kilkuset % rocznie i postaw na swój rozwój. Jeśli nie masz doświadczenia i chcesz je zdobyć - pisz lub dzwoń. www.beb.pl