Sortowanie:
Znaleziony: 16 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Monter elewacji wentylowanych
Monter elewacji wentylowanych
nowe Słupca 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracowników na stanowisku monter elewacji wentylowanych. Praca głównie na terenie Wielkopolski. Mile widziane doświadczenie w robotach ogólnobudowlanych, prawo jazdy kat. B.Kontakt: tel. 798-678-021.

MONTER ELEWACJI
MONTER ELEWACJI
30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni pracowników do prac przy montażu konstrukcji oraz paneli na elewacjach . Praca w delegacji od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski. Koszty dojazdów i noclegów pokrywa Pracodawca. Praca na wysokości. Odbiór pracowników i dowóz do miejsca zamieszkania. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres : @ lub osobiście na adres Łęg Witoszyn 1, trasa na Bobrowniki, telefon: 54 412 04 66.

Monter elewacji
Monter elewacji
Niepołomice 30+ kilka dni temu

Firma poszukuje monterów elewacji, głównie elewacji wentylowanych z płyt kompozytowych mile widziane doświadczenie. Monterów płyt gk, elektryków, operatora wózka widłowego Proszę o przesyłanie CV na podany adres mail lub kontakt telefoniczny.

Monter elewacji
Monter elewacji
Włocławek 30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni pracowników do prac przy montażu elewacji zewnętrznych. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski. Koszty dojazdów i noclegów pokrywa Pracodawca. Praca na wysokości. Odbiór pracowników i dowóz do miejsca zamieszkania. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres : @ lub osobiście na adres Łęg Witoszyn 1, trasa na Bobrowniki około 1 km od ulicy Grodzkiej we Włocławku, telefon: 54 412 04 66. „Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.’’

Monter elewacji
Monter elewacji
Włocławek 30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni pracowników do prac przy montażu elewacji zewnętrznych. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski. Koszty dojazdów i noclegów pokrywa Pracodawca. Praca na wysokości. Odbiór pracowników i dowóz do miejsca zamieszkania. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres : @ lub osobiście na adres Łęg Witoszyn 1, trasa na Bobrowniki, telefon: 54 412 04 66.

Monter elewacji
Monter elewacji
Włocławek 30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni pracowników do prac przy montażu elewacji zewnętrznych. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski. Koszty dojazdów i noclegów pokrywa Pracodawca. Praca na wysokości. Odbiór pracowników i dowóz do miejsca zamieszkania. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres : @ lub osobiście na adres Łęg Witoszyn 1, trasa na Bobrowniki około 1 km od ulicy Grodzkiej we Włocławku, telefon: 54 412 04 66.

Praca we Francji- monter elewacji
Praca we Francji- monter elewacji
Białystok 30+ kilka dni temu

Praca we Francji 6000-8000 zł Monter elewacji– bez znajomości języka francuskiego OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ Miejsce pracy: Francja OFERTA : -Stawka godzinowa -Możliwe nadgodziny i praca w weekendy -Darmowe wyżywienie i zakwaterowanie -Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace Zapewniamy przejazd we Francji: zakwaterowanie – budowa – zakwaterowanie. WYMAGANIA: -Doświadczenie w branży budowlanej (docieplanie budynków, klejenie styropianu, nakładanie tynków, montaż i demontaż rusztowań) • Rzetelność, • Punktualność, • Sumienność.

Monter elewacji zewnętrznych
Monter elewacji zewnętrznych
30+ kilka dni temu

Praca w solidnej firmie budowlanej. Praca przy wykonywaniu elewacji budynków. Praca przez cały rok Zarobki uzależnione od umiejętności. Więcej informacji pod numerem telefonu 794491022 lub w siedzibie firmy FHU Kumbix Bestwinka ul Wiśniowa 7

Monter elewacji wentylowanych możliwość przyuczenia
Monter elewacji wentylowanych możliwość przyuczenia
30+ kilka dni temu

Witam zatrudnię pracowników do prac elewacji wentylowanych możliwość przyuczenia oraz zakwaterowania więcej informacji pod nr 608 - pokaż numer telefonu -

Monter ,pomocnik montera elewacji wentylowanej
Monter ,pomocnik montera elewacji wentylowanej
Czempiń 30+ kilka dni temu

Praca przy montażu elewacji.Zapewniam dojazd do pracy z Czempinia.Potrzebne 3-4 osoby.Mogę przyuczyć chętne osoby.Wynagrodzenie 3200-3600 netto.

Monter fasad aluminiowych i elewacji wentylowanych / робота
Monter fasad aluminiowych i elewacji wentylowanych / робота
Kraków 30+ kilka dni temu

Firma działająca od 2007r zajmująca się montażem stolarki alu. zatrudni montera Fasad, płyt kompozytowych, okien, drzwi aluminiowych, praca w większości w Krakowie.Wymagane doświadczenie i samodzielność!Mile widziane: Znajomość rysunków, prawo jazdy BOferowane:UmowaBadaniaSzkolenie BHPmożliwy transport na budowę zależny od miejsca zamieszkania.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, można również wysłać CV na adres e-mail.Proszę o dołączenie do CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Компанія, яка працює з 2007 року та займається збіркою алюмінієвих столярних виробів. буде використовувати слюсаря фасадів, композитних панелей, вікон, алюмінієвих дверей, працюючи переважно в Кракові. Необхідний досвід та незалежність! комунікативна польська мова Обов’язково: Знання креслень, посвідчення водія B Запропоновані: Угоду Дослідження Навчання БГТ можливий транспорт до місця будівництва залежно від місця проживання. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою або телефоном, ви також можете надіслати своє резюме на електронну адресу. Будь ласка, додайте наступний пункт до свого резюме: "Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей процесу набору персоналу (відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних; єдиний текст: Законодавчий журнал 2002 року, № 101, пункт 926 , із змінами) ". Ми ласкаво повідомляємо вам, що ми будемо контактувати лише з обраними кандидатами.Aplikuj

Pracownik/pomocnik montera fasad aluminiowych
Pracownik/pomocnik montera fasad aluminiowych
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do pracy w branży budowlanej, monter stolarki aluminiowej i elewacji wentylowanej. Możliwość przyuczenia zarobki umowa do uzgodnienia chętne osoby zapraszam do kontaktu.

Monter izolacji termicznej elewacje
Monter izolacji termicznej elewacje
Tomaszów Lubelski 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracowników na stanowisko monter izolacji termicznej budynków. Praca polega na wykonywaniu elewacji domów jednorodzinnych W okolicach Tomaszowa Lubelskiego. Warunki finansowe do uzgodnienia. Wstępnie dla osób z doświadczeniem 4 do 7 tys zł miesięcznie w zależności od zaangażowania. Możliwość zatrudnienia na pełny etat. Praca od poniedziałku do piątku. Wymagania - dyspozycyjność - punktualność - doświadczenie - dokładność i przede wszystkim chęci do pracy. Więcej informacji pod numerem telefonu 786179231

PRACA! Monter płyt warstwowych - elewacje, dachy.
PRACA! Monter płyt warstwowych - elewacje, dachy.
Rogóźno 30+ kilka dni temu

Firma od 12 lat zajmująca się głównie obudową elewacji oraz dachów z płyty warstwowej wraz z dynamicznym rozwojem PRZYJMIE DO PRACY: Stanowisko: MONTER PŁYT WARSTWOWYCHOFERUJEMY:Umowa o pracę.Praca w odległości 100 km wyjazdy z Rogoźna.Delegacje powyżej 100km ( zapewniamy nocleg oraz dieta ) - od pn do ptŚrodki ochrony osobistej.Przy dłuższej współpracy oferujemy szkolenia: podesty, ładowarki itp. W miarę potrzeb. OCZEKIWANIA:Doświadczenie na podobnym stanowisku.Prawo jazdy kat. BKomunikatywność i praca w zespole.Mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe, ładowarki teleskopowe.

pracownik ogólnobudowlany z doświadczeniem   (praktyki)
pracownik ogólnobudowlany z doświadczeniem (praktyki)
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem do prac przy elewacji i wykończeniach wnętrz domków jednorodzinnych.Wymagamy :znajomości technologii ociepleń (dociepleń) budynków wraz z umiejętnością zacierania tynkówznajomość technologii systemu suchej zabudowy karton-gips i szpachlowanie.dokładnego wykonania powierzonych prac zgodnie ze sztuka budowlanąpunktualnościbrak zobowiązań komorniczychPraca na terenie Ostrowa i okolicMile widziane prawo jazdy oraz umiejętność układania płytek oraz doświadczenie w pracach murarskich.Praca nie dla osób szukających pracy na tydzień lub tymczasowo.Zatrudnimy również ucznia na praktyki w zawodzie monter zabudowy.

Zatrudnimy pracowników budowlanych
Zatrudnimy pracowników budowlanych
Oborniki Śląskie 30+ kilka dni temu

Firma Wood House posiada ugruntowaną pozycję na rynku zajmującym się budową domów jednorodzinnych. POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW O SPECJALNOŚCI : - murarz- monter ociepleń elewacji - cieśla - pracownik budowlany SZCZEGÓŁY OFERTYMiejsce pracy – Oborniki Śląskie i okoliceWymiar pracy - 8 do 9 godz. dziennie ( wolne wszystkie   weekendy ) WYNAGRODZENIE  - 15 – 26 zł netto / godz. WYMAGANIA -  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - uczciwość, sumienność i pracowitość- analizowanie rysunków i ustalanie na ich podstawie położenia elementów - tyczenie fundamentów, ścian nośnych i działowych- przygotowanie zapraw murarskich - brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m- nie zatrudniam osób z problemami alkoholowymi OFERUJEMY- stabilną i pewną pracę na podstawie umowy - wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem

Filtr