Sortowanie:
Znaleziony: 75 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
nowe Zielona Góra 30+ kilka dni temu

O nas:Firma Gal Industrial jest producentem ogrodzeń, balustrad, schodów, zadaszeń, mebli i innych konstrukcji metalowych. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem konstrukcji stalowych. Działamy na terenie Niemiec i Polski. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko monter konstrukcji stalowych. Zakres obowiązków: montaż schodów, ogrodzeń, balustrad, balkonów.Wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,Znajomość rysunku technicznego,Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.Umiejętność organizowania czasu pracy. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.Praca w systemie jednozmianowym.Miejsce pracy: Dąbie, powiat Krośnieński Jesteś zainteresowany/a? Wyślij do nas wiadomość z CV!  Pamiętaj o dodaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Gal Industrial w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko. 

monter konstrukcji stalowych
monter konstrukcji stalowych
Dęblin 30+ kilka dni temu

monter konstrukcji stalowych Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w krajach Unii Europejskiej. Opis stanowiska: - montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych; - zapewnienie komunikacji w języku angielskim na budowie; Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę; - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości; - dyspozycyjność; - dokładność; - odpowiedzialność za powierzone zadania; Mile widziane: - doświadczenie na podobnym stanowisku; - prawo jazdy kat. B; - uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe; - znajomość rysunku technicznego (mile widziana); - poszukujemy osób z całej Polski; Oferujemy: - umowę o pracę; - wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności; - zakwaterowanie; - ekwiwalent pieniężny; - dojazdy na budowę firmową flotą samochodową; - odzież roboczą; - elektronarzędzia;

Praca monter konstrukcji stalowych
Praca monter konstrukcji stalowych
Września 30+ kilka dni temu

Praca monter konstrukcji stalowych,wyjazdy w delegację 18-20 brutto,umowa o pracę.513 271 008

Monter Konstrukcji Stalowych
Monter Konstrukcji Stalowych
Włocławek 30+ kilka dni temu

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Miejsce pracy: Włocławek Stawka: 28 zł - 30 zł brutto / godzina WYMAGANIA: - umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i elektronarzędziami - sumienność, rzetelność, zaangażowanie - umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (uprawnienia do prac na wysokości będą dodatkowym atutem) - doświadczenie na podobnym stanowisku - gotowość do pracy na terenie całej Polski - dyspozycyjność OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole, - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, - program rozwoju zawodowego, - program poleceń pracowniczych, - odzież roboczą, - pakiet relokacyjny, - bonusy frekwencyjne Dla najlepszych pracowników oferujemy zatrudnienie na terenie całej Polski i za granicą (Niemcy, Francja, Anglia...)

Monter konstrukcji stalowych dekarz
Monter konstrukcji stalowych dekarz
30+ kilka dni temu

Witam Państwa,Nasza firma szuka do pracy na stanowisko monter konstrukcji stalowych, dekarz. Mile widziana umiejętność spawania konstrukcji stalowych, stal czarna w rodzaju TIG. Zajmujemy się prefabrykacją konstrukcji stalowych oraz w kolejnym etapie ich montażem na placu budowy. Montaż dotyczy także obudowy z płyt warstwowych i wykończenie obróbkami blacharskimi. Wykonujemy także od podstaw kontenery biurowe, socjalne, ekspozycyjne etc. Praca na terenie zakładu w Krotoszycach oraz na budowie do 50 km od Legnicy. Poszukujemy osoby o zdolnościach manualnych chcącej się uczyć nowych rozwiązań z doświadczeniem w montażu może być z innej branży. Konieczne jest przesłanie swojego CV na adres mailowy podany na stronie www.kdanex oraz pozostawienie swojego nr telefonu, do wybranych osób będziemy oddzwaniać.

Monter konstrukcji stalowych z Ukrainy
Monter konstrukcji stalowych z Ukrainy
Konin 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko monter konstrukcji stalowych (praca przy montażu konstrukcji stalowych - przemysł), praca na wysokości pow 3 m, z zakwaterowaniem. Praca w całej Polsce. Zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy. Kontakt vib Lena 889 - pokaż numer telefonu -

Monter konstrukcji stalowych hal.
Monter konstrukcji stalowych hal.
30+ kilka dni temu

GAJ-STAL SP. Z O.O. z siedziba w miejscowości Wnętrzne 21 , 21-421 Tuchowicz . Zatrudni osoby na stanowisko. Monter konstrukcji stalowych hal. Zakres obowiązków: montaż konstrukcji stalowych hal zgodnie z dokumentacją . Montaż lekkiej obudowy na konstrukcji stalowej , płyta ,blacha, membrana. Montaż stolarki otworowej , prace dekarskie. mile widziana umiejętność spawania metodą 111. Wymagania: praktyczne umiejętności monterskie, spawalnicze . brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m, mile widziana znajomość rysunku technicznego. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. mile widziane prawo jazdy kat. B sumienność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań. dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT na obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń np. podesty ruchome, ładowarki itp... Oferujemy: zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę, terminowe wypłaty wynagrodzeń . pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie. szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów
Monter konstrukcji stalowych i rurociągów
Turek 30+ kilka dni temu

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów z doświadczeniem, Zapewniamy transport, sprzęt i zakwaterowanie. uprawnienia NA ZWYŻKI.. Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH/MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH/MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
23 dnia plecy

MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH/MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Jesteśmy dużą, profesjonalną firmą montażową, a naszą działalność prowadzimy od 20 lat na rynku polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykfalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy chętnych osób do pracy w Polsce i na świecie - w systemie delegacyjnym - na stanowisku MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH Co oferujemy i co zyskujesz, zaczynając z nami współpracę? - uczciwe warunki płacowe - ubezpieczenie - stałą pewną pracę i pensję - pracę w zgranych ekipach - zakwaterowanie - transport - odzież roboczą - elektronarzędzia - dodatkowe szkolenia i kursy branżowe - możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji - możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc na świecie :) Czego oczekujemy od kandydatów? - braku przeciwwskazań do pracy na wysokości - umiejętności obsługi elektronarzędzi - wysokiej motywacji do pracy - dyspozycyjności - umiejętności pracy w zespole - umiejętności pracy w systemie delegacyjnym - sumienności - dokładności - odpowiedzialności za powierzone zadania Mile widziane będą również : - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość rysunku technicznego - uprawnienia na wózki widłowe, platformy nożycowe itp... - prawo jazdy kat. B lub inne dodatkowe - znajomość języków obcych A praca polega na : - składaniu regałów magazynowych z gotowych elementów - skręcaniu elementów stalowych - obsługiwaniu elektronarzędzi - wykonywaniu bieżących prac montażowych - zabezpieczeniu i konserwacji konstrukcji stalowych Osoby bez doświadczenia również mile widziane, chętnie przyjmiemy i przeszkolimy!!! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! PRACA CZEKA!

Monter konstrukcji stalowych, ogrodzeń, ślusarz.
Monter konstrukcji stalowych, ogrodzeń, ślusarz.
Bieliny 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko: monter konstrukcji stalowych, ogrodzeń, ślusarz.Opis stanowiska:montaż konstrukcji stalowychmontaż ogrodzeń, balustradprodukcja elementów stalowychWymagania:chęć do pracyumiejętność obsługi elektronarzędzibrak przeciwwskazań do pracy na wysokościprawo jazdy kat. Bmile widziana umiejętność czytania rysunkudoświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutemOferujemy:atrakcyjne wynagrodzeniepraca na terenie woj. Świętokrzyskiegozatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,terminowe wypłaty wynagrodzeń .Zapraszamy do kontaktu.

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów-PILNIE
Monter konstrukcji stalowych i rurociągów-PILNIE
Turek 30+ kilka dni temu

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów z doświadczeniem, Zapewniamy transport, sprzęt i zakwaterowanie. uprawnienia NA ZWYŻKI.. Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

ślusarz-spawacz-monter konstrukcji stalowych
ślusarz-spawacz-monter konstrukcji stalowych
Włocławek 30+ kilka dni temu

DAJEMY MOŻLIWOŚCI G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 25 – letnim doświadczeniem oraz zatrudniającą 250 pracowników wraz z kadrą techniczno – zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych: ALSTOM, SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych. Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowiska: ŚLUSARZ – SPAWACZ – MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Miejsce pracy: Włocławek ZADANIA: - WYKONYWANIE ELEMENTÓW WENTYLACJI, KONSTRUKCJI STALOWYCH WYMAGANIA KONIECZNE: - WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE KIERUNKOWE LUB ZAWODOWE - DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE - UPRAWNIENIA DOZOROWE DLA SPAWACZY TIG, MIG, MAG - UMIEJĘTNOŚC SPAWANIA METODĄ 135 I 141 - ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO - OBSŁUGA PODSTAWOWYCH MASZYN OBRÓBKI METALU - SUMIENNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ OFERUJEMY: - PO OKRESIE PRÓBNYM MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU ZA GRANICĘ - DLA KANDYDATÓW – PROFESJONALISTÓW BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI WYNAGRODZENIA ORAZ KORZYŚCI POZA FINANSOWE - UDZIAŁ W REALIZACJI PRESTIŻOWYCH INWESTYCJI W KRAJU I/LUB NA BUDOWACH EKSPORTOWYCH Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: @ z dopiskiem ŚLUSARZ – SPAWACZ – MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
30+ kilka dni temu

Montaż konstrukcji stalowych oraz obudów lekkich z płyt warstwowych i blach stalowych

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
30+ kilka dni temu

Oczekujemy:-doświadczenia w pracach montażowych-dobrego stanu zdrowia-gotowości do wyjazdów (praca na budowach)-prawa jazdy kat.B-podstawowej znajomości języka angielskiego lub włoskiego.Oferujemy:-pełen etat -elastyczny czas pracy-dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia podczas prac wyjazdowych-szkolenie za granicą-zdobycie unikalnych kwalifikacjiWyświetlenia: 0

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Białystok 30+ kilka dni temu

Firma STALTECH SP. Z O.O. poszukuje monterów konstrukcji stalowych. Mile widziane doświadczenie. Atrakcyjne wynagrodzenie, dieta na wyjazdach + hotel po stronie Pracodawcy

Monter Konstrukcji Stalowych
Monter Konstrukcji Stalowych
Łódź 30+ kilka dni temu

Firma Suplikon poszukuje pracownika do pracy związanej z montażem i malowaniem konstrukcji stalowych.Dobrze widziane uprawnienia spawalnicze oraz znajomość rysunku technicznego.Możliwość nauki zawodu spawacza.Więcej informacji tel. 506 086 903

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Żnin 30+ kilka dni temu

Monterów konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych na budowach w Polsce i krajach Europy! Kontakt: e-mail inwestrem@2com.pl Tel. 511286010

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
30+ kilka dni temu

Firma zatrudni monterów konstrukcji stalowych hal. Mile widziane, doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych, uprawnienia na zwyżkę kat.IP. Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, terminową wypłatę wynagrodzenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: @ lub kontakt tel. 660 - pokaż numer telefonu - W dokumentach aplikacyjnych proszę zamieścić niniejszą klauzulę: Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez MonTechStal A. Utrata, NIP 8711515369, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez ten podmiot - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

Monterów na remont elektrownia Łagisza wymagania: doświadczenie przy prefabrykacji umiejętność palenia gazowego brak przeciwskazań do pracy na wys. pow. 3 metrów aktualne upr. energetyczne grupa 2

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Rybnik 30+ kilka dni temu

Monterów Praca na elektrowni w Rybniku wymagania: brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 metrów aktualne upr. energetyczne grupa 2

monter konstrukcji stalowych
monter konstrukcji stalowych
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam. Zatrudnię montera od zaraz. Wymagania: 1. Znajomość j. niemieckiego 2. Znajomość rysunku izometrycznego 3. Mile widziane doświadczenie w pracy przy połączeniach kołnierzowych 4. Mobilny Więcej informacji pod nr telefonu 697-232-356 w godzinach 8:00-16:00.

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Katowice 30+ kilka dni temu

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie Niemiec. Specjalizujemy się w stawianiu hal przemysłowych, schodów przeciwpożarowych, podestów technologicznych.Działalność firmy koncentruje się na prowadzeniu prac w przemyśle motoryzacyjnym (BMW, Audi, Porsche).Oferujemy stałą pracę na niemieckich warunkach bez agencji i pośredników.Na chwilę obecną poszukujemy pracowników na stanowisko:Monter konstrukcji - ślusarz,Spawacz - metoda: 111, 135, 141 z aktualnymi uprawnieniamiZakres obowiązków:montaż konstrukcji,montaż/demontaż elementów na budowie,składanie,wiercenie,prace wysokościowe pow. 10m,przygotowanie do spawania (szlifowanie).Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowiskumile widziana znajomość rysunku technicznegoprawo jazdy kat. Bmile widziana umiejętność obsługi zwyżek teleskopowych i nożycowych.Oferujemy:umowa na warunkach niemieckich + ubezpieczeniestawka 12-14 EUR Bruttodojazd do pracy w miejscu jej wykonywaniabezpłatne zakwaterowanie + meldunekwysokiej jakości odzież ochronna i roboczamożliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnych z wykazanymi umiejętnościamidzienna dieta w wysokości 14 EURpraca w zgranym zespole wykwalifikowanych fachowcówOsoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania CV (może być w języku polskim) mailem.

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Jaworzno 30+ kilka dni temu

Monterów Praca na elektrowni w Jaworznie wymagania: brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 metrów aktualne upr. energetyczne grupa 2

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Chorzów 30+ kilka dni temu

Monterów z doświadczeniem w remontach na elektrowni Miejsce pracy -elektrociepłownia w Chorzowie Wymagania : ważne uprawnienia energetyczne grupa 2 brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Monter konstrukcji stalowych
Monter konstrukcji stalowych
Kwidzyn 4 kilka dni temu

AK Construction to firma o europejskim zasięgu działania, która traktuje pracowników uczciwie i z szacunkiem. Odprowadzamy pełne składki, zapewniamy możliwość dodatkowego ubezpieczenia. Ze względu na intensywny rozwój, zapraszamy kandydatów do wzięcia udziału w naborze na stanowisko monter konstrukcji stalowych.Co oferujemy?Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęCały etatMożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinMożliwość zdobycia doświadczenia Atrakcyjne wynagrodzenie + premia (odprowadzamy pełne składki)Praca na warsztacie oraz w delegacji w kraju i zagranicąZapewniamy dojazd i zakwaterowanie (dot. pracy w delegacji)Niezbędne narzędzia do wykonywania pracyMożliwość podnoszenia własnych kwalifikacjiCzego oczekujemy?Dyspozycyjności od zaraz- mile widzianeMile widziane doświadczenie techniczne lub zawodoweMile widziana znajomość czytania dokumentacji technicznejUmiejętności monterskieWzorowej pracy w zespoleBenefity:szkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnieńparking dla pracownikówLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 10CV prosimy przesyłać za pośrednictwem strony lub na e-mail: @

Monter konstrukcji stalowych. Niemcy Hannover!
Monter konstrukcji stalowych. Niemcy Hannover!
Janów Lubelski 30+ kilka dni temu

Agencja pracy MeWork poszukuje pracowników na rynek niemiecki. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: -Monter konstrukcji stalowych Mile widziana ekipa 2- osobowa Wymagania: -doświadczenie w zawodzie -język niemiecki min. podstawowy -badania wysokościowe -prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd (możliwość wyjazdu w większej grupie, ważne aby przynajmniej jedna osoba posiadała prawo jady i transport) -gotowość do pracy na terenie Niemiec Oferujemy: -od 11,50 do 12,50 euro za godzinę pracy plus dzienna dieta! - kilometrówka -zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach -możliwość pobierania zaliczek Wyślij swoje CV pr**a@m*****.pl lub wypełnij kwestionariusz w***********l a my skontaktujemy się z Tobą! Jeśli masz pytania zadzwoń do nas 788 848 388

monter konstrukcji stalowych -regały wysokiego składowania
monter konstrukcji stalowych -regały wysokiego składowania
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych - monter regałów wysokiego składowania Miejsce pracy: Polska, Europa Opis stanowiska: -Montaż konstrukcji stalowych- praca na terenie Polski, Unii Europejskiej i nie tylko - Montaż i demontaż konstrukcji regałów wysokiego składowania -Praca w trudnych warunkach atmosferycznych Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku -Znajomość rysunku technicznego - Uprawnienia do pracy na wysokości pow. 3m -Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- będzie dodatkowym atutem - Niekaralność - Ważny paszport -Prawo Jazdy kat. B - Uprawnienia na podnośniki nożycowe, wózki widłowe - potwierdzone przez UDT Oferujemy: - Umowę o pracę na pełny etat -Transport do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Polski oraz innego kraju -Dojazd do pracy w miejscu wykonywania usługi - Bezpłatne zakwaterowanie Oferty zawierające CV z zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta nie jest skierowana do pośredników pracy. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów-Katowice
Monter konstrukcji stalowych i rurociągów-Katowice
Katowice 30+ kilka dni temu

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów z doświadczeniem, Zapewniamy transport, sprzęt i zakwaterowanie. Do CV proszę dołączyć klauzulę RODO ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów- LUBLIN
Monter konstrukcji stalowych i rurociągów- LUBLIN
Lublin 30+ kilka dni temu

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów z doświadczeniem, Zapewniamy transport, sprzęt i zakwaterowanie. Do CV proszę dołączyć klauzulę RODO ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Poszukiwany monter konstrukcji stalowych i rurociągów
Poszukiwany monter konstrukcji stalowych i rurociągów
Wrocław 23 dnia plecy

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów z doświadczeniem, Zapewniamy transport, sprzęt i zakwaterowanie. Do CV proszę dołączyć klauzulę RODO ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Tłumacz - j. angielski - Monter Konstrukcji Stalowych
Tłumacz - j. angielski - Monter Konstrukcji Stalowych
Dęblin 30+ kilka dni temu

Monter Konstrukcji Stalowych-TŁUMACZ -J.angielski Opis stanowiska: * montaż części konstrukcji regałów na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi Wymagania: * znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę * doświadczenie na ww. stanowisku * uprawnienia do prac na wysokościach * znajomość rysunku technicznego * znajomość przepisów bezpieczeństwa * wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, sumienność i dokładność * poszukujemy osób z całej Polski Mile widziane: * prawo jazdy kat. B * uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe Oferujemy: * dobre wynagrodzenie * dieta dzienna * zakwaterowanie * dojazd do pracy

Monter konstrukcji stalowych z uprawnieniami!
Monter konstrukcji stalowych z uprawnieniami!
Gliwice 12 dnia plecy

Firma Contract zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Monter konstrukcji stalowych z uprawnieniami! Miejsce pracy: Gliwice Praca na hali. Wymagania: • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dodatkowe uprawnienia, np.: - obsługa wózków widłowych - zwyżek nożycowych i koszowych - obsługa Manitou • Umiejętność obsługi elektronarzędzi • Motywacja do pracy • Sumienność i dokładność. Oferujemy: • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Terminowe wypłacanie wynagrodzenia • Atrakcyjne wynagrodzenie • Korzystne warunki zatrudnienia • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Zakwaterowanie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926, ze zm.)”„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Contract na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych jest Contract z siedzibą w 09-400 Płock, ul. Kolegialna 8. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

spawacz monter konstrukcji stalowych
spawacz monter konstrukcji stalowych
Ornontowice 30+ kilka dni temu

Monter konstrukcji Spawacz 111,135

Monter konstrukcji stalowych - Niemcy
Monter konstrukcji stalowych - Niemcy
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Międzynarodowa agencja zatrudnienia Staff In Group poszukuje dla swojego Klienta monterów konstrukcji stalowych do pracy na terenie Niemiec. Opis stanowiska:praca przy montażu hal, parkingów, budynków biurowych praca na hali jako ślusarze warsztatowi Obowiązki:montowanie konstrukcji stalowychobsługa elektronarzędziprace ślusarskie na halidbanie o terminowe i wysokiej jakości realizowanie pracwykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją technicznąOczekiwania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 12 miesięcy podstawy języka niemieckiegoprawo jazdy kat. B i własny samochód – warunek koniecznysumienne wykonywanie powierzonych zadańmile widziane umiejętność spawaniawłasne narzędzia to dodatkowy atut Oferujemy:niemiecką umowa o pracępomoc w znalezieniu zakwaterowania (pokoje 1,2 i 3 osobowe)Stawka godzinowa od 11,50 – 12,50 euro brutto (w zależności od znajomości języka) Dieta 50-60 euro netto za każdy przepracowany dzieńZwrot kosztów paliwa – kilometrówkaPrawo do urlopu bezpłatnego na okresie próbnymPomoc w znalezieniu zakwaterowania, koszt ok. 15 -25 euro za osobęPraca na terenie całych NiemiecMożliwość pobrania zaliczki raz w tygodniu w wysokości 200 euroPracowników niemających ubezpieczenia zgłaszamy do IKK Gesund+.Zapraszamy do wysłania CV przez OLX.Staff In Team+48 530 371 337

Praca w Czechach ! - monter konstrukcji stalowych !
Praca w Czechach ! - monter konstrukcji stalowych !
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Monter konstrukcji stalowych - praca na zlecenie na terenie całej Republiki Czeskiej, mile widziana praktyka, atutem uprawnienia spawaczaStawka: od 160 CZK / zależy od doświadczenia i umiejętnościDodatkowo:-     Umowa na rok – potem przedłużenie na rok lub na czas nieokreślony ( 3 miesiące okres próbny)-     20 dni urlopu-     Zakwaterowanie w ciągu tygodnia pracy czy też turnusu (w przypadku prac na delegacji)-     Bony żywnościowe – 1 zmiana to 100czk – 55 czk pokrywa pracodawca a 45czk- pracownik-     Podróż służbowa opłata w przypadku wyjazdu 150 czk/noc-     Jubileusze- bon Štramberk w wysokości 5000 czk -     Urodzenie dziecka – 5000 czk-     Wesele – 10000 czk-     Lata pracy w firmie – 5lat, 10 lat – bony Štramberk w wysokości 5000 czk -     Możliwość premii 2x w roku-     Imprezy firmowe rodzinne- dzień dziecka, wigiliaPraca w okolicach Trzyńca (Třinec), Ostrawy bądź praca wyjazdowa w ustalonym systemieZainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV

Monter konstrukcji stalowych – Niemcy (do 550€ netto/ 40h.)
Monter konstrukcji stalowych – Niemcy (do 550€ netto/ 40h.)
Kraków 30+ kilka dni temu

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter konstrukcji stalowych. Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Ulm / Stuttgart, Niemcy Oferujemy: - wynagrodzenie w wysokości 550€ netto / 40h. - umowę o pracę z holenderskim pracodawcą - darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania - wynagrodzenie wypłacane tygodniowo - dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto - zorganizowane dojazdy do pracy - ubezpieczenie zdrowotne - opiekę polskiego koordynatora - pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem - indywidualnie ustalany termin wyjazdu Zakres obowiązków: - Samodzielna praca po przedłożeniu rysunków technicznych - Montaż i szczepienie elementów w zakresie konstrukcji stalowych i aparaturowych Wymagania: - doświadczenie na ww. stanowisku - min. komunikatywna znajomość niemieckiego - prawo jazdy i własne auto - odpowiedzialność, dokładność - motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres: in*o@a******.eu Więcej aktualnych ofert pracy w************u Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"

Monter konstrukcji stalowych P.U. RENOMEX
Monter konstrukcji stalowych P.U. RENOMEX
Warszawa 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:Montaż konstrukcji stalowych – praca na terenie Śląska i całego krajuWymagania:Doświadczenie na podobnym stanowiskuZnajomość rysunku technicznegoUprawnienia do pracy na wysokościPrawo jazdy kat. B - mile widzianeUprawnienia na podnośniki zwyżki ładowarkiOferujemy:Dojazd do pracy w miejscu jej wykonywaniaBezpłatne zakwaterowanieUbezpieczenieWysokie zarobkiZainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny +48 572 877 561CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P. U. RENOMEX w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

monter konstrukcji stalowych ze znajomością j.niemieckiego
monter konstrukcji stalowych ze znajomością j.niemieckiego
Dęblin 30+ kilka dni temu

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w krajach Unii Europejskiej. Opis stanowiska: - montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych; - zapewnienie komunikacji w języku angielskim na budowie; Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę; - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości; - dyspozycyjność; - dokładność; - odpowiedzialność za powierzone zadania; Mile widziane: - doświadczenie na podobnym stanowisku; - prawo jazdy kat. B; - uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe; - znajomość rysunku technicznego (mile widziana); - poszukujemy osób z całej Polski; Oferujemy: - umowę o pracę; - wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności; - zakwaterowanie; - ekwiwalent pieniężny; - dojazdy na budowę firmową flotą samochodową; - odzież roboczą; - elektronarzędzia;

monter konstrukcji stalowych ze znajomością j.francuskiego
monter konstrukcji stalowych ze znajomością j.francuskiego
Dęblin 30+ kilka dni temu

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w krajach Unii Europejskiej. Opis stanowiska: - montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych; - zapewnienie komunikacji w języku angielskim na budowie; Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę; - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości; - dyspozycyjność; - dokładność; - odpowiedzialność za powierzone zadania; Mile widziane: - doświadczenie na podobnym stanowisku; - prawo jazdy kat. B; - uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe; - znajomość rysunku technicznego (mile widziana); - poszukujemy osób z całej Polski; Oferujemy: - umowę o pracę; - wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności; - zakwaterowanie; - ekwiwalent pieniężny; - dojazdy na budowę firmową flotą samochodową; - odzież roboczą; - elektronarzędzia;

Monter konstrukcji stalowych praca w Koninie
Monter konstrukcji stalowych praca w Koninie
Konin 30+ kilka dni temu

Szanowni Państwo ! Poszukujemy doświadczonych monterów konstrukcji stalowych do pracy w Koninie. Opis stanowiska: Montaż konstrukcji stalowych przy użyciu określonych technik i narzędzi. Oferujemy: długoterminowy kontrakt, atrakcyjne warunki zatrudnienia, stabilne zatrudnienie, odzież roboczą, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, udział w szkoleniach i kursach. Wymagania: brak przeciwskazań do pracy na wysokościach, doświadczenie zawodowe, obsługa elektronarzędzi, zaangażowanie i dyspozycyjność, mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 789 - pokaż numer telefonu -

Monter konstrukcji stalowych i płyty warstwowych
Monter konstrukcji stalowych i płyty warstwowych
Siedlce 30+ kilka dni temu

Firma zatrudni pracownika do montażu konstrukcji stalowej ,płyty warstwowej ,obróbek blacharskich.

Monter konstrukcji stalowych - praca w Belgii
Monter konstrukcji stalowych - praca w Belgii
Szczecin 30+ kilka dni temu

ProTeam to Firma z dużym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych. Od lat jesteśmy ważnym partnerem dla naszych zagranicznych kontrahentów. Marka proTeam jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych w branży. Jesteśmy cenieni za terminowość, niezawodność oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Prowadzimy rekrutację na stanowisko Montera konstrukcji stalowych. Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, Antwerpia - Belgia. Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie przy montażu dużych i małych elementów konstrukcji stalowych (praca na wysokości) - ważne certyfikaty: VCA Basis lub VCA VOL, ewentualnie zamiennie Dokument 18 i 17 (odpowiedniki VCA) - certyfikat do pracy na wysokościach kategorii 3A, 3B (IPAF) - komunikatywna znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków: angielski, niemiecki albo holenderski Praca na minimum 40 godzin tygodniowo (mile widziane nadgodziny). System zmianowy. Długookresowa współpraca. Zapraszamy do kontaktu! Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest proTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Szczecinie, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie za numerem KRS 0000686592 Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do proTeam zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pełna treść obowiązku informacyjnego zamieszczona jest na naszej stronie internetowej w zakładce "Ochrona Danych".

monter konstrukcji stalowych | 
монтажник сталевих конструкцій
monter konstrukcji stalowych | монтажник сталевих конструкцій
Poznań 30+ kilka dni temu

PLZatrudnię montera konstrukcji stalowych. Głównie hale stalowe, czasami stalowo - żelbetowePraca głównie w Poznaniu i okolicach, czasami zdarza się praca w delegacji .Oferuje dobre warunki pracy i płacy.Zainteresowanych proszę o kontakt telefonicznyUAШукаю слюсаря сталевих конструкцій. В основному сталеві зали, іноді сталеві та залізобетонні залиПрацюють переважно в Познані та околицях, іноді працюють делегації.Пропонує хороші умови праці та оплати праці.Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами

Monter płyt warstwowych,spawacz, ślusarz, monter konstrukcji stalowych
Monter płyt warstwowych,spawacz, ślusarz, monter konstrukcji stalowych
Przytyk 30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę na stałe do pracy przy montażu płyt warstwowych oraz konstrukcji stalowych.Wymagane prawo jazdy B.Godziny pracy 7-17 od pon.do piątku. Wynagrodzenie płatne zawsze pod koniec tygodnia, pracujemy cały rok bez przestojów.Miejsce ; Jabłonna k. Przytyka.W razie pytań proszę o kontakt ;607 218 859

Poszukujemy pracownik ogólnobudowlany, dekarz, monter konstrukcji stalowych
Poszukujemy pracownik ogólnobudowlany, dekarz, monter konstrukcji stalowych
Włocławek 30+ kilka dni temu

Praca na budowieZatrudnimy dekarza i pomocnika dekarzaMiejsce pracy - cała Polska.Praca w delegacji. W delegacji pracownik otrzymuje noclegi i dietę. Umiejętności nie są wymagane. Przeszkolimy. Firma specjalizuje się kładzeniem membran dachowych i blach na dużych obiektach.Zajmujemy się również stawianiem konstrukcji stalowych.Paweł 605-688-443

Zatrudnię pracowników z Ukrainy - monter konstrukcji stalowych
Zatrudnię pracowników z Ukrainy - monter konstrukcji stalowych
Lubartów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników zarówno z Polski jak i z Ukrainy do stałej współpracy. Pracujemy w Polsce oraz na terenie Belgii.Jeżeli nie masz doświadczenia, to nie jest żaden problem. Zatrudnimy również osoby do przyuczenia.Opis stanowiska:- Praca w Polsce oraz w Belgii- Praca na wysokościOczekiwania:- Zaangażowanie i chęć do pracy- Zdolność do pracy na wysokości- Brak nałogu alkoholowego- RzetelnośćMile widziane:- prawo jazdy kat. B- znajomość języków obcych- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutemOferujemy:- Legalną pracę na umowie- Wynagrodzenie zawsze na czas- Ubezpieczenie na życie- Darmowe zakwaterowanie- Dojazdy do pracy- Odzież ochronnąWynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, zaangażowania i umiejętności.Proszę dzwonić pod numer telefonu: 508 332 520 lub 693 484 710.

Monter konstrukcji stalowych – Holandia (do 550€ netto/ 40h)
Monter konstrukcji stalowych – Holandia (do 550€ netto/ 40h)
Kraków 30+ kilka dni temu

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Stolarz. Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Stolarz Miejsce pracy: Den Bosch, Holandia Oferujemy: - wynagrodzenie w wysokości 550€ netto / 40h. - umowę o pracę z holenderskim pracodawcą - darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania - wynagrodzenie wypłacane tygodniowo - dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto - zorganizowane dojazdy do pracy - ubezpieczenie zdrowotne - opiekę polskiego koordynatora - pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem - indywidualnie ustalany termin wyjazdu Zakres obowiązków: - Tworzenie części konstrukcji stalowych (słupy lub belki stalowe) na podstawie rysunków konstrukcyjnych - ciecie lub piłowanie stali na wymiar, - produkcja łuków i rolek stalowych, - wiercenie otworów w stali, - obsługa piły, wiertarki i szlifierki Wymagania: - doświadczenie na ww. stanowisku - uprawnienia do spawania metodami 135, 111. - min. komunikatywna znajomość angielskiego - prawo jazdy i własne auto - odpowiedzialność, dokładność - motywacja do pracy Prosimy o wysłanie CV na adres: ho*****a@a******.eu Więcej aktualnych ofert pracy w************u Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"

Monter Konstrukcji Stalowych/Przemysłowych - ***OD MAJA*** - ZA GRANICĄ
Monter Konstrukcji Stalowych/Przemysłowych - ***OD MAJA*** - ZA GRANICĄ
Kraków 30+ kilka dni temu

***SPOTKANIA REKRUTACYJNE ODBYWAJĄ SIĘ W KRAKOWIE***Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową.Firma działa od roku 1994. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budowlane.Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku. Posiadasz zdolności manualne? Potrafisz posługiwać się elektronarzędziami? Chcesz pracować za granicą?Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCHOczekiwania:*doświadczenie w branży mechanicznej, technicznej lub budowlanej *chęć i gotowość do pracy za granicą (KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ),*dyspozycyjność,*umiejętności manualne,*pełnoletność,Zakres obowiązków:*montaż elementów konstrukcji linii sortowania, przemysłowej, produkcyjnej pod okiem doświadczonych współpracowników,*współpraca z innymi członkami zespołu,Oferujemy:*długofalową współpracę,*umowę o pracę,*powroty do Polski na tydzień przerwy co 6 tygodni,*bezpłatny transport oraz zakwaterowanie *odzież robocza oraz narzędzia,*dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe,INFORMUJEMY ,ŻE SPOTKANIA Z ZAAKCEPTOWANYMI KANDYDATAMI ODBĘDĄ SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY W KRAKOWIEOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z adnotacją:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Monter konstrukcji aluminiowo-stalowych, Ślusarz
Monter konstrukcji aluminiowo-stalowych, Ślusarz
Jelcz-Laskowice 30+ kilka dni temu

Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko: MONTER KONSTRUKCJI ALUMINOWO-STALOWYCH, ŚLUSARZ Lokalizacja: Jelcz – Laskowice Obowiązki: - montaż konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz aluminiowo-stalowych zgodnie z dokumentacja techniczna i wytycznymi nadzoru - wykonywanie typowych prac ślusarskich : gratowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie etc… - przestrzeganie kolejności oraz warunków montażu elementów konstrukcji - zachowanie wymogów bezpieczeństwa i ppoz na stanowiskach pracy - prawidłowa obsługa i dbałość o sprzęt używany przy produkcji - zgłaszanie przełożonemu wszelkich niezgodności występujących w procesie w odniesieniu do obowiązujących instrukcji i przepisów. Wymagania: . wykształcenie minimum zawodowe · doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem · komunikatywność i umiejętność pracy w zespole · bardzo dobra organizacja pracy własnej · samodzielność i odpowiedzialność za wykonywana pracę Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w CV oraz w formularzu rekrutacyjnym w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi przeprowadzanymi w przyszłości przez Rekord Hale Namiotowe sp. z o.o. ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław. Przyjmuję do wiadomości, że niewyrażenie tej zgody nie będzie miało dla mnie żadnych negatywnych konsekwencji. W każdej chwili mogę się zdecydować na cofnięcie wcześniej wyrażonej zgody poprzez przesłanie informacji na adres siedziby administratorów danych lub mailowo. W przypadku cofnięcia zgody, cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych do momentu wycofania zgody. Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przekazanych w CV oraz w formularzu rekrutacyjnym w celach związanych z danym procesem rekrutacji prowadzonym przez Rekord Hale Namiotowe sp. z o.o. ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław. W każdej chwili możesz się zdecydować na cofnięcie wcześniej wyrażonej zgody poprzez przesłanie informacji na adres siedziby administratorów danych lub mailowo. W przypadku cofnięcia zgody, cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych do momentu wycofania zgody”

MONTER RUROCIĄGÓW / KONSTRUKCJI STALOWYCH
MONTER RUROCIĄGÓW / KONSTRUKCJI STALOWYCH
Włocławek 30+ kilka dni temu

WYMAGANIA: - umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i elektronarzędziami - sumienność, rzetelność, zaangażowanie - umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (uprawnienia do prac na wysokości będą dodatkowym atutem) - doświadczenie na podobnym stanowisku - gotowość do pracy na terenie całej Polski - dyspozycyjność OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole, - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, - program rozwoju zawodowego, - program poleceń pracowniczych, - odzież roboczą, - pakiet relokacyjny, - bonusy frekwencyjne Dla najlepszych pracowników oferujemy zatrudnienie na terenie całej Polski i za granicą (Niemcy, Francja, Anglia...) ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!