Sortowanie:
Znaleziony: 11 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Praca przy brukarstwie
Praca przy brukarstwie
nowe Przystajń 30+ kilka dni temu

Witam. Poszukuję osoby do pracy, stawka godzinowa w zależności od umiejętności i nastawienia do pracy. Godziny liczone z dojazdem w obydwie strony. Najważniejsze, zero alkoholu i innych używek, chęci do pracy.

Praca przy brukarstwie.
Praca przy brukarstwie.
Krotoszyn 30+ kilka dni temu

Witam. Przyjmę pracowników na stanowisko brukarz i operator koparko-ładowarki w branży brukarskiej. Prace wykonywane są przy budowie parkingów, placów, dróg, chodników. Mile widziane doświadczenie w brukarstwie i jako operator. Warunki do uzgodnienia.

Pracownik budowlany
Pracownik budowlany
Garwolin 30+ kilka dni temu

Witam poszukuję osobę do pracy w branży budownictwo praca przy elewacji ,brukarstwie ,kafelkowaniu itp

Praca brukarstwo
Praca brukarstwo
Lublin 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy przy brukarstwie brukarzy lub pomocników praca okolice lublin Łęczna cycow. Kontakt telefoniczny 665 061 327

Zatrudnię pomocnika brukarza, praca pomocnik
Zatrudnię pomocnika brukarza, praca pomocnik
Oława 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pomocnika budowlanego, do pracy przy brukarstwie, pomocnik przy układaniu kostki granitowej, oraz betonowej. Praca 8-10 godz. dziennie. Praca od poniedziałku do piątku(możliwe soboty), płatne tygodniówki. Wymagania: chęć do pracy, minimum doświadczenia.

Poszukujemy brukarzy pomocników brukarza
Poszukujemy brukarzy pomocników brukarza
30+ kilka dni temu

Witam poszukujemy pracowników do pracy przy brukarstwie, ogrodach, pracach ziemnych. Praca cały rok w zimie i nie pogodę praca w budynku przy remontach. Mile widziane doświadczenie i zaangażowanie lub chęci do nauki. Wynagrodzenie co tydzień + premia uznaniowa

Zatrudnię operatora koparki lub koparko-ładowarki
Zatrudnię operatora koparki lub koparko-ładowarki
Szprotawa 30+ kilka dni temu

Poszukuje operatora koparki lub koparko- ładowarki. Wymagane doświadczenie minimum 2 lata. Praca przy brukarstwie, robotach ziemnych i drogowych. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności. Więcej informacji pod telefonem 501608062

Zatrudnie pracownika
Zatrudnie pracownika
Kraków 30+ kilka dni temu

Witam . Firma Bruk-Markop zatrudni pracownika . Praca przy brukarstwie i przy izolacjach fundamentu . Poszukuje osoby młodej, bez nałogów %, z doświadczeniem bądź ewentualne do przyuczenia i chetnej do pracy w rożnych warunkach . Praca na terenie Krakowa i okolic . Wymagane prawo jazdy Kat B . Wynagrodzenie od 18zł do 22 zł netto , w zaleznosci od umiejętności. Praca dostepna od zaraz .

Brukarz, kierowca, pomocnik brukarza
Brukarz, kierowca, pomocnik brukarza
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Poszukuje osób do pracy fizycznej przy brukarstwie. Praca od zaraz dla: - kierowca kat B - brukarz z doświadczeniem - kierowca oraz operator minikoparki Oferuje dojazd do pracy oraz powrót. Stawki od 18-25 zł / h (do ręki) Praca od pon-pt. Również w soboty dla chętnych.

Brukarz z doświadczeniem
Brukarz z doświadczeniem
30+ kilka dni temu

Poszukuję osób z doświadczeniem w pracy przy układaniu kostki brukowej. Oferuję uczciwe warunki, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, dobrą atmosferę, wypłatę na czas. Praca Lublin-Świdnik-Piaski-Krasnystaw i okolice, w zależności od zlecenia. Jeżeli masz potrzebne umiejętności, doświadczenie w brukarstwie i szukasz pracy zapraszam do kontaktu :)

Operator koparki kołowej
Operator koparki kołowej
Kraków 30+ kilka dni temu

Witam, Poszukuje operatora koparki glownie kołowej typu case wx95 oraz dorywczo minikoparki oraz koparkoladowarki Praca glownie w krakowie i okolicach głównie przy brukarstwie oraz kopanie ław fundamentów pod domy i mury oporowe. Zarówno wynagrodzenie jak i zakres pracy do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu. Nie ukrywam ze nie interesuja mnie operatorzy tak zwani ,,do przyuczenia'' Zapraszam do kontaktu

Filtr