Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość Polska: Wszystkie miasta
specjalista d/s kadr i płac
nowe Tychy 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej - sporządzanie list płac, rachunków do umów zleceń - przygotowanie dokumentów od zatrudnienia do zwolnienia - naliczanie ZUS, PIT-4, PPK, PFRON, GUS - współpraca z działem księgowym Oferujemy stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, karty Multisport, szkolenia. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole.

Specjalista d/s kadr i płac
30+ kilka dni temu

OpisZatrudnimy na stanowisko Specjalista ds kadr i płac do biura rachunkowegoOczekujemy:doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płacznajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznychwykształcenia conajmniej średniegobardzo dobrej organizacji pracyumiejętności pracy w zespole i komunikatywnośćchęci do dalszego rozwoju zawodowegoDo obowiązków należeć będzie kompleksowa obsługa klientów biura w zakresie kadr i płac, m.in:prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, szkoleń BHPsporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy oraz umów cywilno-prawnychprzygotowywanie list płaczakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawaCV prosimy składać do dnia 28-02-2024r.