Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (Kaszów k. Krakowa)
27000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:·        dbanie o budowanie relacji z klientami/ partnerami biznesowymi,·        profesjonalne reprezentowanie firmy na zewnątrz·        weryfikacja i obsługa zapytań klientów·        pozyskiwanie klientów online·        współpraca z Mobilnym Przedstawicielem Handlowym w zakresie:o  wsparcia w umawianiu spotkań oraz obsłudze potencjalnych klientówo  wsparcia w przygotowaniu ofert / umów / dokumentów niezbędnych do wdrożenia klienta·        przedłużanie umów z istniejącymi klientami·        obsługa i przygotowywanie dokumentacji przetargowej·        opracowywanie raportów z wykonywanych działań·        systematyczna praca w wewnętrznym systemie CRMWymagania:·        samodzielność w działaniu·        doświadczenie na podobnym stanowisku·        determinacja w osiąganiu założonych celów,·        umiejętność budowania relacji,·        kreatywność,·        dobra organizacja pracy,·        profesjonalizm w działaniu·        dobra znajomość pakietu MS OfficeDodatkowym atutem będzie doświadczenie w administrowaniu procesami w firmie (umowy, aneksy i inne dokumenty).  Oferujemy: ·        możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie·        stabilne warunki zatrudnienia·        szkolenie wprowadzające, niezbędny pakiet narzędzi pracy ( telefon, laptop)·        prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego·        otwartą i przyjazną atmosferę pracyW związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że: 1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k., Kaszów 382, 32-060 Liszki, +48 12 280 65 41,2.      Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży3.      Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.4.      Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).5.      Szersze informacje na temat przetwarzania danych przez naszą Firmę uzyskają Państwo na stronie internetowej Administratora pod adresem: automatspec.pl/klauzule-rodo/6.      Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:·        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży·        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”