Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Magazynier Polska: Wszystkie miasta
Specjalista działu Logistyki/Magazynu
nowe 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków:realizacja zamówień - przyjmowanie, kontrola, magazynowanie, kompletacja, pakowanie, wysyłkaUmiejętne wykorzystanie technologii zarządzania magazynem (np. systemu WMS) do kontrolowania łańcucha dostaw (np. kontrola KPI – wskaźnik kluczowej wydajności)Fachowe wsparcie dla współpracownikówZgłaszanie pomysłów dotyczących optymalizacji łańcucha dostawKomunikacja i współpraca między działami w ramach organizacji oraz zewnętrzna z partnerami zewnętrznymi, w celu koordynacji działań magazynowo – logistycznychPrzestrzeganie przepisów BHP, standardów ISO/HACCAP, porządku w magazynie wytycznych bezpieczeństwa i innychNasze wymagania:Doświadczenie w zakresie logistyki magazynowej i/lub wykształcenie/przeszkolenie kierunkowe, np. specjalista logistykiDoświadczenie w branży logistycznejDobra znajomość procesów łańcucha dostawOrientacja i wyobraźnia przestrzennaDobra znajomość kluczowych wskaźników i systemów zarządzania magazynemUprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)To oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, dające poczucie stabilności i pewności jutraatrakcyjne wynagrodzenie, doceniające Twoje zaangażowanie i wysiłek26 dni urlopu dla WSZYSTKICH PRACOWNIKÓWdofinansowanie obiadówubezpieczenie na życie i opiekę medyczną również dofinansowane przez pracodawcę benefity pracowniczeowocowe wtorkiprzyjazną atmosferę pracymożliwość rozwojumiędzynarodowe środowisko pracyregularne rozgrywki tenisa stołowegointegracje i imprezy firmowe