Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
logo Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków: Zarządzanie procesem planowania i realizacji planu marketingowego w zakresie aktywności, narzędzi, kanałów w tym działania z obszaru Google ads / Facebook ads, Przygotowywanie elektronicznych materiałów marketingowych, Realizacja zatwierdzonych planów marketingowych poprzez synergię rozwiązań z obszaru online – digital (kampanie SEM, SEO, display, mailing), Realizacja działań marketingowych w zakresie automatyzacji marketingu, Opracowanie i realizacja kampanii internetowych promujących produkty grupy, realizacja media planu, czuwanie na efektywnością wydatkowania budżetu kampanijnego, analiza efektywności, optymalizacja i raportowanie prowadzonych działań kampanijnych. Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, reklama, komunikacja lub pokrewne), Doświadczenie w obszarze digital marketingu – warunek konieczny, Dobra znajomość systemów content management oraz rozwiązań online, pozwalających na zarządzanie nowoczesną komunikacją online, Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, Proaktywność oraz samodzielność, Dbanie o szczegóły oraz wysoką jakość treści. To oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inna dogodna forma zatrudnienia), w pełnym wymiarze godzin (elastyczne godziny pracy), Brak dress code’u, Zniżki na produkty firmowe, Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić, Duże pole do realizacji i wdrażania własnych pomysłów, W pełni wyposażone stanowisko pracy, w oparciu o własne preferencje.