Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center Polska: Wszystkie miasta
Menedżer ds. Obsługi Klienta
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Odbieranie połączeń przychodzących i odpowiadanie na pytania klientów.Udzielanie informacji na temat produktów i usług firmy.Rejestrowanie zgłoszeń klientów w systemie.Rozwiązywanie problemów klientów i zapewnienie odpowiednich rozwiązań.Utrzymywanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów.Zbieranie i analizowanie opinii klientów w celu poprawy usług.Wymagania:Doskonałe umiejętności komunikacyjne.Zdolność do szybkiej nauki i adaptacji do nowych systemów informacyjnych.Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.Znajomość języka polskiego.Oferujemy:Konkurencyjne wynagrodzenie.Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.Przyjazną i wspierającą atmosferę.Elastyczny grafik pracy.Imprezy firmowe i nagrody.Обов'язки:Приймання вхідних дзвінків та відповіді на запитання клієнтів.Надання інформації про продукти та послуги компанії.Реєстрація звернень клієнтів у системі.Вирішення проблем клієнтів та надання відповідних рішень.Підтримка високого рівня задоволення клієнтів.Збір та аналіз зворотного зв'язку від клієнтів для покращення послуг.Вимоги:Відмінні комунікативні навички.Здатність швидко навчатися та адаптуватися до нових інформаційних систем.Позитивне ставлення та вміння працювати в команді.Досвід у сфері обслуговування клієнтів буде перевагою, але не є обов'язковим.Знання польської мови.Ми пропонуємо:Конкурентну заробітну плату.Можливості для професійного зростання та розвитку.Дружній та підтримуючий колектив.Гнучкий графік роботи.Корпоративні заходи та заохочення.

Warszawa 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyMenedżer ds. Obsługi Klienta Obowiązki: - Prowadzenie konsultacji z istniejącymi klientami przez telefon; - Prowadzenie korespondencji biznesowej z istniejącymi klientami; Wymagania: - Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel); - Umiejętność pozytywnej komunikacji; Warunki: **Okres próbny:** - 1 miesiąc - Umowa zlecenie; - Wynagrodzenie: 4000 PLN netto **Po okresie próbnym:** - Umowa o pracę; - Wynagrodzenie: 4000 PLN netto + bonus;