Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa Polska: Wszystkie miasta
HOTEL*** w centrum szuka recepcjonisty/ recepcjonistki!
300 zł
nowe Kraków 30+ kilka dni temu

Hotel*** w centrum Krakowa poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty/tki na cały etat.Oczekiwania:gotowość do pracy w weekendy i święta w trybie zmianowymodpowiedzialność za powierzone zadaniakonieczne doświadczenie w obsłudze klienta oraz mile widziane doświadczenie na recepcji ale chętnie przyuczymy :-)umiejętność pracy w zespoleznajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmiewymagana minimum bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie Oferujemy:umowę o pracę (po okresie próbnym)prywatną opiekę medyczną w całości finansowaną przez pracodawcę (po okresie próbnym)możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (po okresie próbnym) finansowanego przez pracodawcęelastyczny grafik pracyprzyjazną atmosferęatrakcyjne wynagrodzenieProsimy o przesłanie CV przez formularz OLX.

Butikowy hotel w centrum miasta szuka recepcjonisty/recepcjonistki
300 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:obsługa Gości podczas zameldowania, wymeldowania oraz w trakcie ich pobytu, indywidualne podejście do potrzeb Gości,budowanie pozytywnego wizerunku firmy,wystawianie faktur, przyjmowanie płatności,obsługa systemu rezerwacyjnego oraz internetowych portali rezerwacyjnych,prezentowanie oferty oraz aktywna sprzedaż usług hotelowych,obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej,ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi.Oczekujemy:zapewnienia wysokiej jakości usług świadczonych w recepcji,dyspozycyjności w tygodniu oraz w wybrane weekendy - praca na 3 zmiany od poniedziałku do niedzielimile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (mile widziane inne języki),znajomości pakietu MS Office,wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, zaangażowaniaodpowiedzialności oraz rzetelności w pracy, umiejętności organizacji własnej pracy oraz pracy w zespoleOferujemy:interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań,pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,zdobycie doświadczenia oraz rozwój w rozwijającym się obiekcie hotelowym,elastyczny grafik,komfortowe warunki pracy.Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wyślij swoje CV w formularzu.Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami:„Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest WM Investment sp. z o.o.  moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.