Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Produkcja Polska: Wszystkie miasta
Pracownik fizyczny produkcja
Pracownik fizyczny produkcja
nowe Leszno 30+ kilka dni temu

Wytwórnia Pasz Holagra sp. z o.o. w Lesznie poszukuje pracownika fizycznego na produkcji. Zakres obowiązków:- obsługa urządzeń produkcyjnych- utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym miejsca pracy- przygotowywanie towaru do transportu i wysyłki- układanie i ładowanie na paletach towaru- dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków- realizacja założonego planu produkcyjnego- kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym- wydawanie towaru klientom- zaangażowanie i sumienność Oferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- system premiowania powiązany z wydajnością i jakością pracy- pracę jednozmianową Mile widziane:- uprawnienia do obsługi wózków widłowych- prawo jazdy kat. B- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub magazynowejProsimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”  Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownik fizyczny - produkcja
Pracownik fizyczny - produkcja
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Algas Sp. z o.o. Sp.k. Poszukuje pracowników fizycznych do działów produkcyjnych:   Wynagrodzenie od 3 000 brutto do 5 000 zł brutto Pracownik fizyczny - produkcjaMiejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Strzemieszyce Małe)JEŚLI : ·        Martwisz się o swoje aktualne zatrudnienie a praca z żywnością nie jest Ci obca , ·        Posiadasz aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych ·        Chcesz mieć stabilne zatrudnienie? MOŻESZ PRACOWAĆ JAKO: ·        Pracownik produkcji – obsługa wagi ·        Pracownik produkcji – operator ·        Pracownik produkcji – pakowacz ·        Pracownik produkcji –pomoc przy linii produkcyjnejOFERUJEMY:·        STABILNE I BEZPIECZNE ZATRUDNIENIE W CZASACH KRYZYSU·        MIŁĄ ATMOSFERĘ W PRACY ·        ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE RODOUprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem: ü Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi osobowymi zawartymi w CV przez:1)     ALGAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Broniewskiego 40, posiadająca KRS: 0000770411;2)     ALGAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Juliuszowskiej 1K, posiadająca KRS: 0000720032;dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych na inne stanowiska. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. 

Pracownik fizyczny produkcja - Kruszyn Krajeński
Pracownik fizyczny produkcja - Kruszyn Krajeński
30+ kilka dni temu

Jesteśmy firmą z branży meblowej. Zajmujemy się produkcją prefabrykatów do mebli tapicerowanych i materacy. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze: PRACOWNIK FIZYCZNY - PRODUKCJA I MAGAZYN Miejsce pracy: Kruszyn Krajeński Opis stanowiska: - przygotowywanie detali do montażu mebli - cięcie pianki poliuretanowej - załadunek i rozładunek towarów - prace porządkowe na magazynie Wymagania: - zmysł techniczny - zdolności manualne - zaangażowanie i chęć do pracy - dyspozycyjność - odpowiedzialność i punktualność Umiejętności mile widziane: - obsługa maszyn CNC - uprawnienia na wózki widłowe Oferujemy: - pracę dwuzmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00) - umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska za pośrednictwem OLX lub na adres e-mail. Możliwy kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.).

Pracownik Fizyczny - Produkcja ekogroszku - Terminal Małaszewicze
Pracownik Fizyczny - Produkcja ekogroszku - Terminal Małaszewicze
30+ kilka dni temu

Firma Najlepszy Ekogroszek poszukuje pracownika fizycznego na pełny etat. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 w miejscowości Małaszewicze - terminal uniwersalny. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę oraz konserwację maszyn do produkcji ekogroszku.Wymagania:- Pracowitość, uczciwość,- Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,- Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność,Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w województwie lubelskim,- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na e-mail podany w ogłoszeniu. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.W CV proszę o umieszczenie informacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Odlewnia Żeliwa Chotyłów S. Solarz, A. Tymoszuk S.C. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

PRACOWNIK FIZYCZNY, produkcja garaży, spawacz, pomocnik, monter
PRACOWNIK FIZYCZNY, produkcja garaży, spawacz, pomocnik, monter
Szydłowiec 30+ kilka dni temu

WitamPoszukuję pracownika do pomocy przy produkcji garaży blaszanych oraz montażu u klientów.Wymagane prawo jazdy kat. B,Mile widziane umiejętności spawalniczeWięcej informacji po nr telefonu: 517-697-428

Pracownik fizyczny PRODUKCJA spawacz ŚLUSARZ malarz PEWNA PRACA !!!
Pracownik fizyczny PRODUKCJA spawacz ŚLUSARZ malarz PEWNA PRACA !!!
Myślenice 30+ kilka dni temu

Z ciągłym rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na Pełny etat, GWARANTOWANA PRACA PRZEZ CAŁY ROK pod dachem !!! Wymagania: chęć do pracy dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole i planowania prac uczciwość W zamian oferujemy: stałe godziny pracy w jednym miejscu pod dachem praca od poniedziałku do piątku ( możliwość pracy w soboty) możliwość rozwoju oraz przyuczenia do zawodu Stawka godzinowa dobierana do umiejętności pracownika wynagrodzenie wypłacane tygodniowo lub miesięcznie Umowa o pracę, gwarantowany pełny etatPraca w miłej atmosferze w wąskim gronie pracowników Godziny pracy do ustalenia /możemy się dostosowaćZatrudnimy fachowca jak i osobę która szybko się uczy i ma chęci do pracy, Gwarantowana stała praca przez cały rok !!! nie jest to praca sezonowa !!!Rodzaj wykonywanych prac: ( dobieranych do umiejętności pracownika)-Spawanie ( nie musisz mieć uprawnień wystarczy że znasz podstawy spawania MIG MAG )-wiercenie-nitowanie-szlifowanie-malowanie proszkowe-składania/skręcanie oraz obsługa wysyłki kurierem wyprodukowanych produktówZatrudnimy również pracowników z UKRAINY Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kontakt telefonicznyPraca w miejscowości Wiśniowa798-167-933

Pracownik fizyczny - produkcja brykietu do grilla, sortownia węgla
Pracownik fizyczny - produkcja brykietu do grilla, sortownia węgla
30+ kilka dni temu

Firma P.P.H.U. POL-DREW  zajmuję się produkcją i konfekcjonowaniem węgla drzewnego i brykietu do grilla. Obecnie poszukujemy pracowników fizycznych na stanowiska pracy:  Produkcja brykietu do grilla - obsługa maszyny produkcyjnejSortownia węgla drzewnego - obsługa zespołu maszyn sortujących węgiel  Oferta dedykowana jest do : mężczyzn. Zapewniamy umowę o pracę, stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu tel. 601611474, 29/7140904. Siedziba firmy: Ponikiew Wielka 18, 06-232 Czerwonka powiat makowski.

Pracownik fizyczny -pracownicy z Ukrainy-produkcja palet drewnianych
Pracownik fizyczny -pracownicy z Ukrainy-produkcja palet drewnianych
Brwinów 30+ kilka dni temu

Jesteśmy firmą z branży paletowej, działa od ponad 20 lat, produkujemy palety drewniane na rynek krajowy i zagraniczny.Praca fizyczna jest przy produkcji palet drewnianych,na miejscu wycinamy z drewna okrągłego na trakach taśmowych, wielopiłach deski do palet , a następnie gwożdziarkami , pneumatycznie zbijamy palety. Praca jest przez cały rok. Wymagane chęci i zaangażowanie do pracy, praca tylko dla mężczyzn.Istnieje możliwość zakwaterowania.Dla pracowników z Ukrainy jest możliwość uzyskania zaproszenia na kolejny przyjazd do pracy.Poszukuję też kontaktów z kierowcami - osobami przywożącymi pracowników z Ukrainy.Nie jestem zainteresowany ofertami z agencji.

Filtr