Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Produkcja Polska: Wszystkie miasta
Pracownik produkcji - robotnik wykonujący prace proste
nowe Zabrze 30+ kilka dni temu

O nas Jesteśmy agencją pracy tymczasowej wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 23191. Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: pracownik produkcji. Opis stanowiska Praca w firmie produkcyjnej zajmującej się produkcją komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego. Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.: wykrawanie i wytłaczanie części stalowych, spawanie, montaż oraz malowanie elementów. Zakład wyposażony jest w prasy manualne i automatyczne. Wymagania Gotowość do pracy zmianowej. Doświadczenie nie jest wymagane. Oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - praca w systemie dwuzmianowym - wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

Pracownik produkcji - robotnik wykonujący prace proste w
Zabrze 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska Для жінок: - Контроль якості запчастин. - Поклейка наклеєк. - Обслуговування машин. Для чоловіків: - Малярня. - Обслуговування машин. - Обслуговування прес-машин. Wymagania stanowiska Досвід не вимагається!  ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ З УКРАЇНИ!  451 - pokaż numer telefonu - Марія

Pracownik produkcji - robotnik wykonujący proste prace

Opis stanowiska Czym sie zajmujemy...  Jestesmy firma produkcyjna zajmujaca sie produkcja komponentów dla przemyslu motoryzacyjnego. Mamy piec linii pras, w tym jedna w pelni automatyczna. Oprócz wykrawania i wytlaczania czesci stalowych, spawamy,montujemy oraz malujemy te elementy.        • PRASY        • 15 PRAS MANULANYCH        • AUTOMATYCZNA LINIA KUK - 7 PRAS ( 250 ton)        • AUTOMATYCZNA LINIA 3P - 9 PRAS (150-250 ton) Wymagania stanowiska Doswiadczenie nie jest wymagane. Oferujemy - stabilnej pracy za atrakcyjne wynagrodzenie, - stałego zatrudnienia, - praca w systemie dwuzmianowym.