Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center Polska: Wszystkie miasta
Customer Service Specialist with German
nowe Szczecin 30+ kilka dni temu

Job responsibilities: As a customer advisor, you will handle all customer requests for technical product defects through available channels (phone,email, chat, etc.) You identify problems and proactively eliminate errors You document all requests in accordance with existing processes Requirements: Knowledge of German (min. B2) Knowledge of English (B1/B2) Availability to work from the office (Szczecin) - relocation package Attitude to work with people and communicativeness Offer: An employment contract or civil contract with our Client (it is your decision) Salary: 7000 - 7500 PLN gross Flexible working hours 8.5h a day (1h break included); Monday - Saturday: 7:30-22:00, Sunday: 7:30-20:00 Relocation package within Poland or from abroad Work in a state-of-the-art office building in the heart of Szczecin Benefits: Luxmed private medical care, myBenefit cafeteria, life insurance opportunity The offer applies to permanent work.

Customer ans Sales Service Specialist with German
Lublin 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyZakres obowiązków: -Kompleksowa obsługa klienta. Rozmowy przychodzące w języku niemieckim na temat usług mobilnych i internetowych, rachunków oraz działania sprzedażowe Wymagania: -Znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1) -Dyspozycyjność do pracy w biurze -Nastawienie na pracę z ludźmi i komunikatywność. Oferta: -Umowa o pracę lub zlecenie (min 120/miesięcznie) podpisywane bezpośrednio z naszym Klientem -Wynagrodzenie: 7900 zł + premia od sprzedaży (bez górnych widelek) -Data rozpoczęcia pracy: 4.3.2024. -Możliwość pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. -Możliwość awansu wewnętrznego. -Komfortowe warunki pracy. -Benefity obejmują: Prywatna opieka medyczna Luxmed, kafeteria myBenefit, możliwość ubezpieczenia na życie.

Customer Service Specialist with French/German/Spanish/Czech
Wrocław 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków: Wprowadzanie zamówień zakupu klienta w systemie SAP, Odpowiadanie na zapytania klientów przez e-mail lub telefon, Weryfikacja poprawności i kompletności zamówień sprzedaży, Monitorowanie dostępności produktów w systemie, Ścisła współpraca w zakresie planowania, logistyki, Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dystrybutorami. Wymagania pracodawcy Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1), Bardzo dobra znajomość języka francuskiego / niemieckiego / czeskiego / hiszpańskiego (min. B2/C1), Znajomość systemu SAP oraz swobodne korzystanie z narzędzia Excel, Komunikatywność, otwartość i pozytywna energia, Chęć budowania silnych relacji z klientami. Mile widziane Doświadczenie w obszarze Customer Service (połączenia przychodzące), Pracodawca oferuje Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Szeroki pakiet benefitów (MyBenefit, opieka medyczna, Multisport, Kursy językowe), Realne możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego, Model pracy: hybryda, Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.