Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center Polska: Wszystkie miasta
Telefoniczna obsługa klienta (pon-pt 8-16) zapraszamy
nowe Nowy Sącz 30+ kilka dni temu

opis stanowiska: Telefoniczna obsługa klienta Firfma De France poszukuje do swojego młodego zespołu osób ceniących sobie telefoniczny kontakt z klientem. Twój zakres obowiązków: aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii nie musisz nigdzie jeździć, praca w biurze obsługa klienta zgodna z naszymi standardami Nasze wymagania: bardzo dobra znajomość języka polskiego umiejętności prowadzenia rozmów, poprawnej wymowy umiejętności obsługi komputera - podstawy mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży, choć nie jest to wymagane wszystkiego Cię nauczymy :) motywacji do osiągania sukcesów Oferujemy: umowa zlecenie na okres próbny po okresie próbnym, umowa o pracę na pełen etat! szkolenia przygotowujące do pracy Praca w biurze w Nowym Sączu Konkursy z nagrodami i wiele innych konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz 8-16, plus jedna sobota w miesiącu. Dla studentów zaocznych lub osób, które nie mogą podjąć pracy na cały etat, możemy dostosować grafik:) Zastanawiasz się? Napisz! Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, że wysyłając aplikację z portalu lento.pl wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przekazanych przez Państwa danych w celach rekrutacyjnych przez De France Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu.