Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Produkcja Polska: Wszystkie miasta
Brygadzista/Mechanik Linii Produkcyjnej
70000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nadzór nad linią produkcyjną oraz organizacja pracy kilkuosobowej załogi; Obsługa i weryfikacja pracy urządzeń produkcyjnych; Ustalanie przyczyn wadliwego funkcjonowania oraz regulowanie, naprawa i konserwacja poszczególnych, podstawowych mechanizmów linii produkcyjnej;Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i rozliczeń produkcji; Kontrola jakości produktu.POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA: Doświadczenie w ustawianiu maszyn oraz przeprowadzeniu drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami; Umiejętność obsługi linii produkcyjnej np. jako Operator; Dobra organizacja pracy oraz doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem; Wykształcenie średnie.OFERUJEMY: Umowę o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym poza sezonem produkcyjnym (od stycznia do czerwca) oraz w trybie zmianowym w sezonie produkcyjnym (od lipca do grudnia), w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną; Możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego; Szkolenia wdrożeniowe i produktowe.