Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
Specjalista ds. przetargów / Energetyka / Oze
nowe Gdańsk 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w sektorze energetyki, ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Przetargów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę procesów przetargowych, analizę rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w branży OZE.Główne obowiązki:·         Przygotowywanie i koordynacja dokumentacji przetargowej·         Analiza rynku energetycznego i identyfikacja nowych możliwości przetargowych·         Negocjowanie warunków umów oraz współpraca z dostawcami i podwykonawcami·         Monitorowanie przepisów prawnych dotyczących przetargów i OZE·         Prowadzenie bazy danych o klientach i przetargach Wymagania:·         Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej/OZE·         Umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami·         Umiejętność analitycznego myślenia i skutecznej komunikacji·         Znajomość przepisów prawa przetargowegoOferujemy:·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności·         Umowę B2B / Umowę zlecenie / umowę o prace·         Niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail  z tytułem „Specjalista ds. Przetargów - OZE”.